۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 7420
  • ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۳۴
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۲۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در کنگاور

کشف ۲۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در کنگاور

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کنگاور از ورود یک کامیون حامل سوخت قاچاق به شهرستان، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. وی ادامه داد: ماموران پلیس کنگاور با برپایی ایستگاه بازرسی، به محض مشاهده کامیون مورد نظر که از قبل شناسایی شده بود، […]

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کنگاور از ورود یک کامیون حامل سوخت قاچاق به شهرستان، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس کنگاور با برپایی ایستگاه بازرسی، به محض مشاهده کامیون مورد نظر که از قبل شناسایی شده بود، نسبت به توقیف آن اقدام کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در بازرسی از این کامیون، ۲۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال می رسید، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به توقیف کامیون حامل سوخت قاچاق، از دستگیری راننده آن و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

وی در پایان اظهار داشت: یکی از ماموریت های پلیس مبارزه با پدیده قاچاق است که این موضوع جزو اولویت های فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*