• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

کشف ۵۲ میلیارد ریال اموال مسروقه در کرمانشاه

  • کد خبر : 6780
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
کشف ۵۲ میلیارد ریال اموال مسروقه در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “منوچهر امان اللهی” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از منازل، مغازه ها و خودروها رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی ادامه داد: در این راستا و با تلاش پلیس آگاهی، ۸ باند سرقت منهدم و […]

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “منوچهر امان اللهی” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از منازل، مغازه ها و خودروها رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این راستا و با تلاش پلیس آگاهی، ۸ باند سرقت منهدم و ۴۸ سارق و مالخر نیز شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار امان اللهی با اشاره به اعتراف سارقان به ارتکاب ۲۰۹ فقره سرقت از منازل، مغازه ها، خودرو، زورگیری و … افزود: طبق نظر کارشناسان ارزش اموال مسروقه کشف شده به ۵۲ میلیارد ریال می رسد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: شناسایی سایر همدستان سارقان و مالخران دستگیر شده با جدیت از سوی پلیس ادامه دارد و قطعا در سریعترین زمان ممکن به دام پلیس خواهند افتاد.

وی با بیان اینکه پلیس به صورت شبانه روز تلاش می کند تا رضایت مردم و عموم شهروندان را جلب کند، گفت: در راستای این تلاش ها خوشبختانه چه در حوزه دستگیری سارقان و چه در حوزه کشفیات سرقت بیش از ۳۰ درصد رشد داشته ایم.

سردار امان اللهی در پایان با قدردانی از همکاری مردم با پلیس و ابراز امیدواری نسبت به تداوم این همکاری ها، از آن ها خواست تا بیش از پیش از اموال خود مراقبت و نسبت به نصب تجهیزات ایمنی در منزل، مغازه و خودروهای خود اقدام کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6780
  • 218 بازدید

برچسب ها