• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

کلاهبرداری میلیاردی با راه اندازی صندوق وام خانگی در کرمانشاه

  • کد خبر : 11951
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
کلاهبرداری میلیاردی با راه اندازی صندوق وام خانگی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری زنی خبر داد که با راه اندازی صندوق وام خانگی اقدام به کلاهبرداری میلیاردی از ۱۰۰ نفر کرده بود. شهرام کرمی در تشریح این پرونده گفت: اخیرا در یکی از شهرستان‌های شرقی استان پرونده کلاهبرداری زنی گزارش شد که در قالب راه اندازی صندوق وام […]

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری زنی خبر داد که با راه اندازی صندوق وام خانگی اقدام به کلاهبرداری میلیاردی از ۱۰۰ نفر کرده بود.

شهرام کرمی در تشریح این پرونده گفت: اخیرا در یکی از شهرستان‌های شرقی استان پرونده کلاهبرداری زنی گزارش شد که در قالب راه اندازی صندوق وام خانگی اقدام به اخذ مبالغی از تعدادی از مردم کرده بود.


وی افزود: این زن کلاهبردار که پس از دریافت وجوه از این افراد متواری شده بود با دستور ویژه دستگاه قضایی و انجام کار‌های اطلاعاتی ضابطین قضایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شد.


دادستان کرمانشاه با بیان اینکه پرونده این کلاهبرداری در دادسرای عمومی و انقلاب بصورت ویژه درحال رسیدگی است، خاطرنشان کرد: این پرونده در مجموع صد شاکی دارد که حدود ۲۰ میلیارد ریال در قالب صندوق وام خانگی به این زن کلاهبردار پرداخت کرده اند.


کرمی گفت: در یکی دوسال اخیر شرکت‌های هرمی در قالب صندوق محلات به هر عنوانی اعم از کارگزاری بورس، خرید سکه و با فریب سود‌های غیرمتعارف مردم را برای سرمایه گذاری در این صندوق‌ها تشویق می‌کنند که در همین ارتباط به شهروندان توصیه می‌کنیم، فریب چنین پیشنهاد‌های وسوسه انگیزی را نخورند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11951
  • 140 بازدید

برچسب ها