• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

کلزا کشتی موثر در اقتصاد کشور/ توزیع بذر کلزا در مراکز جهاد کشاورزی کرمانشاه

  • کد خبر : 11372
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
کلزا کشتی موثر در اقتصاد کشور/ توزیع بذر کلزا در مراکز جهاد کشاورزی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز ، مسؤول روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: بذر و کود مورد نیاز برای کشت کلزا تامین شده کشاورزان با مراجعه به مراکز در دهستان‌ها می‌توانند این خدمات را دریافت کنند. افشین شورچه در خصوص کشت کلزا، اظهار داشت: کشت کلزا، کشتی تناوبی با کشت گندم به حساب می‌آید این کشت […]

به گزارش پاتاق نیوز ، مسؤول روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: بذر و کود مورد نیاز برای کشت کلزا تامین شده کشاورزان با مراجعه به مراکز در دهستان‌ها می‌توانند این خدمات را دریافت کنند.

افشین شورچه در خصوص کشت کلزا، اظهار داشت: کشت کلزا، کشتی تناوبی با کشت گندم به حساب می‌آید این کشت برای حاصلخیزی خاک و افزایش تناژ گندم بسیار موثر است به ویژه اینکه قادر است پا خوره گندم را هم از بین ببرد.

وی ادامه داد: با توجه به ارزش اقتصادی که این کشت دارد و در عین حال می‌تواند تناوب بسیاری خوبی با گندم باشد در خواستی داریم کشاورزان برای عقد قرارداد کشت دانه روغنی کلزا که یکی از کشت‌های موثر در اقتصاد کشور است به مراکز جهاد کشاوری استان کرمانشاه مراجعه کنند.

مسؤول روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه ادامه داد: بذر و کود مورد نیاز برای کشت کلزا تامین شده و تنها عاملی که برای کشت کلزا داریم عقد قراداد با مراکز جهاد کشاوری و عقد مشاوره کارشناسی است که کشاورزان با مراجعه به مراکز در دهستان‌ها می‌توانند این خدمات را دریافت کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11372
  • 132 بازدید

برچسب ها