• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022
از فردا در استان کرمانشاه؛

کلیه ادارات در تمامی شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد تعطیل شد

  • کد خبر : 14399
  • ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸
کلیه ادارات در تمامی شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد تعطیل شد
استاندار کرمانشاه در گفتگویی تلفنی با خبر زاگرس از تعطیلی کلیه ادارات در تمامی شهرستان‌های قرمز، نارنجی و زرد خبر داد

به گزارش پاتاق نیوز، بازوند استاندار کرمانشاه با تشکر از اصناف و همچنین همه گروه‌های شغلی که در رده های شغلی ۲ و ۳ و ۴ کار کرده اند گفت: از فردا کلیه ادارات استان تعطیل هستند اما دستگاه‌های خدمات رسان باید با یک سوم کارکنان فعالیت خود را ادامه دهند.

بازوند در ادامه با تاکید بر اینکه در صورت تشخیص مدیران، دستگاه‌های خدمات رسان می‌توانند با ۵۰ درصد ظرفیت کار کنندگفت: نهاد‌های نظامی و انتظامی از این دستورالعمل مستثنی هستند.

او همچنین با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان و احتمال بروز مخاطرات در پی آن تصریح کرد: مدیران کل دستگاه‌های اجرایی با توجه به پیش بینی بارندگی در روز‌های اخیر در محل کار حضور داشته باشند.

بازوند همچنین گفت: استاندار و معاونین در طول هفته در محل کار حضور دارند و امیدواریم با تعطیلی ادارات و کاهش تردد‌ها و همراهی مردم شاهد تداوم روند نزولی کاهش مبتلایان، بستری‌ها و فوتی‌ها باشیم.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد برای مبازره با ویروس کرونا لازم است تغییر در سبک زندگی صورت گیرد و رعایت توصیه‌های بهداشتی یکی از راهکار‌های درمان کرونا است که باید به آن توجه شود. او همچنین خطاب به مردم با تاکید بر اینکه میدانیم که از نظر تامین معیشت میتواند سخت باشد اما اگر این هفته همکاریها صورت همانند هفته اول صورت بگیرد ما شاهد سیر نزولی روند بستری‌ها در بیمارستانها خواهیم بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14399
  • 855 بازدید