۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » تاپ 1
  • شناسه : 8986
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۳
  • 171 بازدید
  • ارسال توسط :
کمبود منابع مالی، تنها عامل بازدارنده برای ساماندهی رودخانه آبشوران شهر کرمانشاه

کمبود منابع مالی، تنها عامل بازدارنده برای ساماندهی رودخانه آبشوران شهر کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل آب منطقه‌ای کرمانشاه گفت:تلاش می‌شود از حداکثر ظرفیت موجود برای ساماندهی آبشوران استفاده شود و تنها عامل بازدارنده مسائل و مشکلات مالی است. بهرام درویشی با اشاره به اینکه تاکنون ۹۵ میلیارد تومان اعتبار برای طرح ساماندهی آبشوران در استان هزینه شده است اظهار داشت: ۱۴۰ متر از این طرح آماده […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل آب منطقه‌ای کرمانشاه گفت:تلاش می‌شود از حداکثر ظرفیت موجود برای ساماندهی آبشوران استفاده شود و تنها عامل بازدارنده مسائل و مشکلات مالی است.

بهرام درویشی با اشاره به اینکه تاکنون ۹۵ میلیارد تومان اعتبار برای طرح ساماندهی آبشوران در استان هزینه شده است اظهار داشت: ۱۴۰ متر از این طرح آماده بهره‌برداری می‌شود.

وی با بیان اینکه ساماندهی آبشوران در پارکینگ شهرداری با منابع مالی محدود آغاز شد عنوان کرد: ۱۴۰ متر از طول ۲۱۰ متری آبشوران در پارکینگ شهرداری به زودی وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

مدیرعامل آب منطقه‌ای کرمانشاه گفت: اکنون بتن ۱۴۰ متر از کف اصلی ریخته شده و لیفت راست دیواره عمودی و آرماتوربندی دیواره چپ نیز به اتمام رسیده که در صورت مناسب بودن شرایط جوی در مدت یک هفته لیفت چپ نیز بتن‌ریزی خواهد شد. 

درویشی با بیان اینکه همزمان در یکی از کارگاه‌های موجود در کمربندی شرقی شهر کرمانشاه دال یا پوشش سقف آماده شده و برای پوشاندن سقف به پارکینگ شهرداری منتقل می‌شود.

وی با بیان اینکه طول آبشوران ۱۴.۵ کیلومتر است که از دو شاخه کانی‌روزان و سراب قنبر آغاز و خروجی آن تا رودخانه قره‌سو ادامه دارد بیان کرد: در مجموع برای آبشوران ۹۵ میلیارد تومان هزینه و بیش از ۶.۵ تا هفت کیلومتر کار اجرایی انجام شده است.

درویشی با اشاره به اینکه ۲.۵ کیلومتر از پروژه آبشوران از داخل شهر کرمانشاه عبور می‌کند که جزو نقاط بحرانی محسوب می‌شود افزود: سه پیمانکار در ۶ نقطه روی طرح آبشوران کار می‌کنند و همزمان با پروژه پارکینگ در محله پل چوبی زیر مسجد آیت‌الله بروجردی کار آغاز شده و پیشرفت مناسبی دارد.

مدیرعامل آب منطقه‌ای کرمانشاه با بیان اینکه روبه‌روی دادگستری و حافظیه از دیگر نقاطی هستند که آبشوران ساماندهی می‌شود عنوان کرد: طرح ساماندهی نقاطی که برای مردم مشکل ایجاد کرده اسناد مناقصه آماده شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*