• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

کمک‌های مومنانه در کرمانشاه تا پایان ماه صفر ادامه دارد

  • کد خبر : 12732
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
کمک‌های مومنانه در کرمانشاه تا پایان ماه صفر ادامه دارد

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: جمع‌آوری و توزیع مرحله دوم کمک‌های مومنانه تا پایان ماه صفر ادامه دارد. محسن رخصی ضمن تسلیت ایام اربعین، اظهار داشت: امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا خیلی از عاشقان و ارادتمندان اقا ابا عبدالله الحسین(ع) که براساس یک رسم و سنت دیرینه در ماه محرم، اربعین و صفر […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: جمع‌آوری و توزیع مرحله دوم کمک‌های مومنانه تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

محسن رخصی ضمن تسلیت ایام اربعین، اظهار داشت: امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا خیلی از عاشقان و ارادتمندان اقا ابا عبدالله الحسین(ع) که براساس یک رسم و سنت دیرینه در ماه محرم، اربعین و صفر با تهیه غذا و شربت از زوار و عزاداران پذیرایی می‌کردند، این امکان با توجه به شرایط دیگر برایشان فراهم نبود.

وی ادامه داد: دفاتر کمیته امداد و مرکز نیکوکاری سراسر استان در این راستا برای جمع‌آوری کمک‌ها و نذورات مردم خیر و نیک‌اندیش اعلام آمادگی کرد و خیلی از خیران و نیکوکاران در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای مرحله دوم رزمایش مومنانه در دهه اول ماه محرم پای کار آمدند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: ۷۲ آشپزخانه اطعام مهدوی بدین منظور برای تهیه و پخت و پز غذای گرم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در استان بر پا کردیم که در آن مدت ۱۰ روز نزدیک به به ۱۶۹ هزار پرس غذای گرم تهیه و پخت و پز شد و بین خانواده‌های زیرپوشش و نیازمند توزیع شد.

وی افزود: همچنین در دهه اول محرم نزدیک به ۳۶ هزار سبد حمایتی از محل کمک‌های نقدی و مومنانه مردم خیر تهیه و توزیع شد.

رخصی افزود: امروز هم که روز اربعین است مردم نیکوکار در حال تهیه و توزیع غذای گرم و سبدهای حمایتی بین خانواده‌های نیازمند هستند.

وی از اعلام آمادگی جمع‌آوری و توزیع مرحله دوم کمک‌های مومنانه تا پایان ماه صفر خبر داد و گفت: مردم خیر تا به امروز خیلی خوب پای کار بوده‌اند و کمک‌های خوبی هم شده همچنان  آمادگی دریافت کمک‌های مومنانه را تا پایان ماه صفر داریم.

رخصی تصریح کرد: خیلی‌ از خانواده‌ها در این ایام کرونا با از دست دادن کسب و کار خود دچار مشکل شده‌اند، ضرورت دارد که به فکر هماسیه، دوست، آشنا و… خود باشیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12732
  • 138 بازدید

برچسب ها