• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

کنترل بازار ماه رمضان کرمانشاه با ۸ اکیپ بازرسی

  • کد خبر : 6194
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
کنترل بازار ماه رمضان کرمانشاه با ۸ اکیپ بازرسی

به گزارش پاتاق نیوز، رامین پهلوانی رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان کرمانشاه اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن ماه رمضان از یک هفته پیش تشدید گشتهای بازرسی توسط اکیپهای اتاق اصناف در دستور کار قرار گرفته است. وی از وجود هشت اکیپ بازرسی در این ایام خبر داد و افزود: افزون بر این تعداد سه اکیپ بازرسی […]

به گزارش پاتاق نیوز، رامین پهلوانی رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان کرمانشاه اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن ماه رمضان از یک هفته پیش تشدید گشتهای بازرسی توسط اکیپهای اتاق اصناف در دستور کار قرار گرفته است.
وی از وجود هشت اکیپ بازرسی در این ایام خبر داد و افزود: افزون بر این تعداد سه اکیپ بازرسی نیز به طور مشترک با سایر بازرسین به رصد بازار می‌پردازند.

پهلوانی خاطرنشان کرد: در این میان می‌توان به همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و اجراییات شهرداری اشاره کرد.

وی با بیان اینکه گشت‌های مذکور تا پایان ماه رمضان ادامه دارد، افزود: در این روزها به طور ویژه بازار قند و شکر، زولبیا و بامیه، مرغ، گوشت، برنج رصد خواهد شد.

پهلوانی با تاکید بر اینکه فعالیت اداری اتاق اصناف به دلیل تشدید بازرسی‌ها در عصرها انجام می‌شود گفت: صدور فاکتور هنگام خرید الزامی است زیرا در غیر این صورت احتمال گران فروشی و کم فروشی توسط فروشندگان وجود خواهد داشت.
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان کرمانشاه همچنین خواستار توجه مردم به تاریخ و قیمت اجناس هنگام خرید شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6194
  • 335 بازدید

برچسب ها