• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

کنترل بیماری کرونا به رفتار مردم بستگی دارد

  • کد خبر : 12944
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
کنترل بیماری کرونا به رفتار مردم بستگی دارد

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: در مقابله با کرونا امروز رفتار مردم بسیار پراهمیت است و از همه توقع داریم با استفاده از تمام توان در فرهنگ‌سازی و کنترل این بیماری همیاری داشته باشند. «حسین خوش‌اقبال» روز چهارشنبه در جلسه شورای معاونان استانداری کرمانشاه با حضور ابراهیم عزیزی نماینده مردم […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: در مقابله با کرونا امروز رفتار مردم بسیار پراهمیت است و از همه توقع داریم با استفاده از تمام توان در فرهنگ‌سازی و کنترل این بیماری همیاری داشته باشند.

«حسین خوش‌اقبال» روز چهارشنبه در جلسه شورای معاونان استانداری کرمانشاه با حضور ابراهیم عزیزی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در سرسرای تدبیر استانداری به ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت فکری و تعامل اندیشه‌ای با سرمایه‌های اجتماعی، تشکل‌های مردم نهاد، احزاب و رسانه‌ها برای حل مشکلات فراروی توسعه تاکید کرد و افزود: از این مولفه‌های تاثیرگذار امروز برای مهار بحران کرونا باید استفاده کنیم.

وی در ادامه این جلسه گفت: از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم برای ارتقای شاخص‌های توسعه‌ای استان از تمام ظرفیت‌های استانی و ملی استفاده نمایند که امکان خدمت‌رسانی بیشتر به مردم فراهم شود.

او اظهار داشت: مجموعه مدیران استان از نمایندگان توقع دارند که در سال پایانی دولت حداکثر همراهی و همدلی را برای خدمت به مردم و تسریع در روند توسعه استان داشته باشند و در زمینه رشد شاخص‌های کلان توسعه حمایت ویژه ای را شاهد باشیم.

وی به مشکلات مردم به دلیل تحریم های ظالمانه و بحران کرونا اشاره کرد و گفت: باوجود بحران‌های متعدد روند توسعه و پیشرفت استان تداوم داشته و در ادامه نیز با همفکری بیشتر نمایندگان مجلس و همراهی همه مسُوولان و مشارکت مردم این مسیر را تا تحقق اهداف پیش بینی شده و تقویت روحیه امید در جامعه ادامه خواهیم داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: در انتخاب و انتصاب مدیران طبق قانون اختیارات با قوه مجریه است و در سایر امور نیز می‌توانیم با همفکری و همراهی نمایندگان مجلس در قالب تیمی واحد و همدل به گونه ای پیش برویم که مشکلات مردم کمتر شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12944
  • 104 بازدید

برچسب ها