• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

کنکور در اختیار مافیای کنکوریسم…!!

  • کد خبر : 10545
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
کنکور در اختیار مافیای کنکوریسم…!!

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و آغاز پیک دوم این بیماری منحوس برگزاری آزمون‌های ارشد و دکترا با تعویق دو هفته ای رو به رو شد. اما به نظر می‌رسد با توجه به روند افزایشی این ویروس در اکثر استان‌های کشور لازم‌است این آزمون‌ها مجدداً به تعویق بیفتد. لازم است تصمیم‌گیرندگان برگزاری […]

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و آغاز پیک دوم این بیماری منحوس برگزاری آزمون‌های ارشد و دکترا با تعویق دو هفته ای رو به رو شد.
اما به نظر می‌رسد با توجه به روند افزایشی این ویروس در اکثر استان‌های کشور لازم‌است این آزمون‌ها مجدداً به تعویق بیفتد.

لازم است تصمیم‌گیرندگان برگزاری آزمون در خصوص برگزاری، لغو و یا تعویق این آزمون نهایت توجه را نسبت به هشدارهای وزارت بهداشت بکار گیرد، نکند که خدایی ناکرده در جواب آزمون کسی لفظ مرحوم استفاده گردد.

بعد از پافشاری برگزارکنندگان آزمون‌های فوق به برگزاری کنکورهای کارشناسی‌ارشد و دکتری، سیلی از اعتراض گسترده داوطلبین در صفحات مجازی به راه افتاده ولی کماکان اصرار برگزارکنندگان بر برگزاری این آزمون‌ها عجیب است.

وزارت بهداشت به صورت روزانه پروتکل‌های بهداشتی را ابلاغ و تاکید دارد که پروتکل‌ها به صورت دقیق اجرا شوند؛ با این حال در صورت برگزاری این آزمون‌ها انتظار می‌رود سایر محدودیت‌های اعمال شده برای برگزاری مراسمات نیز لغو گردد.

در صحبت‌هایی از سوی بالاترین مقام اجرایی کشور اعلام شد که از هر هزار نفر مبتلا، پانصد نفر علامت یا مشخصه خاصی ندارند.
با این حال مسئولین برگزار کننده آزمون‌ها چه تدبیری برای کنترل انتشار این ویروس در حین برگزاری آزمون اندیشیده‌اند؟
آیا امکان انجام تست فوری کرونا از همه داوطلبان فراهم گشته یا جان شرکت‌کنندگان برایشان ارزشی ندارد؟
لازم است مسئولین برگزاری گرمای هوا و الزام استفاده از ماسک و دستکش را در نظر بگیرند.

لازم است به صورت ویژه بررسی شود دلیل اصرار عده‌ای بر برگزاری آزمون‌ها بررسی شود چرا که این اصرار بیشتر بر شائبه دست داشتن مافیا در کنکور می‌افزاید.

گفتتی است نمایندگان مجلس نیز در کمیسیون آموزش پیگیر بررسی و تعویق آزمون هستند و عنوان شده نمایندگان مجلس آمادگی بررسی دو فوریتی در صحن علنی مجلس را دارند.

در پایان چشم داوطلبان و خانواده‌هایی که به واسطه فرزندانشان در معرض خطر قرار میگیرند به تصمیم نهایی در این مساله است؛ که ببینند قدرت وزارت بهداشت و نمایندگان مردم بیشتر است یا مافیای کنکوریسم در ایران…

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10545
  • 301 بازدید

برچسب ها