• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

کنکور سراسری در ۷۶ حوزه امتحانی کرمانشاه برگزار می‌شود

  • کد خبر : 11241
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
کنکور سراسری در ۷۶ حوزه امتحانی کرمانشاه برگزار می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز ، فرماندار کرمانشاه گفت: امسال آزمون سراسری در ‌۷۶ حوزه امتحانی در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد که از این تعداد ۵۴ حوزه آن مربوط شهرستان کرمانشاه است. به نقل از فرمانداری کرمانشاه، فضل‌اله رنجبر در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرمانشاه، اظهار کرد: امسال آزمون سراسری در ‌۷۶ حوزه امتحانی در […]

به گزارش پاتاق نیوز ، فرماندار کرمانشاه گفت: امسال آزمون سراسری در ‌۷۶ حوزه امتحانی در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد که از این تعداد ۵۴ حوزه آن مربوط شهرستان کرمانشاه است.

به نقل از فرمانداری کرمانشاه، فضل‌اله رنجبر در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرمانشاه، اظهار کرد: امسال آزمون سراسری در ‌۷۶ حوزه امتحانی در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد که از این تعداد ۵۴ حوزه آن مربوط شهرستان کرمانشاه است که تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی فراهم شده است.

وی اضافه کرد: امسال برای حفظ سلامت و آرامش شرکت کنندگان در شرایط حساس بیماری کرونا تعداد حوزه های برگزاری آزمون سراسری در مقایسه با سال گذشته دو برابر شده ‌اند.

فرماندار کرمانشاه سپس با اشاره به آمادگی شهرستان کرمانشاه برای بازگشایی مدارس در تاریخ مقرر توسط وزارت آموزش وپرورش ،اظهار کرد: از دستگاه‌های مختلف در کرمانشاه می خواهیم که آموزش و‌ پرورش را اجرایی کردن برنامه‌ها حمایت کنند.

رنجبر ادامه داد: برای تعالی دانش آموزان همه وظیفه داریم که خانواده بزرگ اموزش وپرورش را در حل مشکلات و اجرای برنامه های تعلیم و تربیت حمایت کنیم.

 وی گفت: امسال حدود ۱۱ میلیارد تومان برا ی احداث فضای آموزشی و تعمیرات مدارس و سالن های ورزشی به آموزش و پرورش شهرستان اختصاص پیدا کرده که امیدواریم بتواند بخشی از مشکلات موجود در این بخش را مرتفع کند.

فرماندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به پیگیری دستور استاندار کرمانشاه برای توسعه متوازن بخش سر فیروز آباد، گفت:با برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است بنیاد برکت کشور برای کمک به مرتفع سازی مشکلات بخش فیروز آباد و همچنین مدارس و دانش آموزان آن منطقه و امضا سند محرومیت زدایی در این منطقه پای کار بیاید.

رنجبر در ادامه با اشاره در پیش بودم ماه محرم، گفت: تمهیدات لازم برای برگزار ی مراسم ماه محرم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اندیشیده شده است.

فرماندار کرمانشاه سپس اشاره‌ای هم به برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس داشت و گفت: فرهنگیان سهم بسیار زیادی در برگزاری انتخابات داشته و بار سنگین انتخابات همواره بر دوش معلمان و فرهنگیان بوده است.

رنجبر تصریح کرد: با حمایت ستاد انتخابات استان و همکاری خوب هیأت نظارت بر انتخابات آماده می‌شویم تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ۲۱ شهریورماه انتخاباتی قانونمند را برگزار کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11241
  • 149 بازدید

برچسب ها