• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021

کودکان کرمانشاهی زندگی عشایری را تجربه می‌کنند

  • کد خبر : 6879
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
کودکان کرمانشاهی زندگی عشایری را تجربه می‌کنند

به گزارش پاتاق نیوز، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با همکاری و مشارکت اداره کل امور عشایر استان کرمانشاه، با اجرای برنامه مستمر فرهنگی، اعضای مراکز کانون را با روند زندگی عشایری و کیفیت مشاغل آنان آشنا می‌کند. این برنامه مستمر فرهنگی از روز پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ و با […]

به گزارش پاتاق نیوز، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با همکاری و مشارکت اداره کل امور عشایر استان کرمانشاه، با اجرای برنامه مستمر فرهنگی، اعضای مراکز کانون را با روند زندگی عشایری و کیفیت مشاغل آنان آشنا می‌کند.

این برنامه مستمر فرهنگی از روز پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ و با حضور اعضای مرکز شماره ۲ کانون پرورش فکری کرمانشاه در میان عشایر واقع در روستای “جیران بلاغ” از توابع شهرستان کرمانشاه آغاز شده است.

در این برنامه، گروهی از اعضا، مربیان و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در میان عشایر حاضر و از نزدیک با سبک زندگی و شغل این دسته از مردم سخت کوش کرمانشاه آشنا شدند. 

همچنین در این برنامه، اعضای کانون به بازی‌های بومی و محلی پرداختند.

اجرای نمایش سایه‌ای، حضور در سیاه‌چادر، صرف صبحانه محلی با محصولات تولیدی عشایر، و… از دیگر برنامه‌های اجرایی بود.

در پایان این برنامه، از سوی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، چندین جلد کتاب و اقلام فرهنگی در میان کودکان و نوجوانان عشایری اهدا شد.

صدا و سیمای مرکز کرمانشاه نیز با حضور در این برنامه فرهنگی، اقدام به تهیه گزارش کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6879
  • 257 بازدید

برچسب ها