• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021

گازرسانی به نودشه، نوسود، ازگله و ریجاب امسال به پایان می رسد

  • کد خبر : 10176
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
گازرسانی به نودشه، نوسود، ازگله و ریجاب امسال به پایان می رسد

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: گازرسانی به شهرهای نوسود، نودشه، ازگله و ریجاب امسال به پایان می‌رسد.سیروس شهبازی با اشاره به اقداماتی که برای گازرسانی به شهرها و روستاهای استان در حال انجام است، اظهار کرد: گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه در حال انجام است و دو فاز از سه […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: گازرسانی به شهرهای نوسود، نودشه، ازگله و ریجاب امسال به پایان می‌رسد.
سیروس شهبازی با اشاره به اقداماتی که برای گازرسانی به شهرها و روستاهای استان در حال انجام است، اظهار کرد: گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه در حال انجام است و دو فاز از سه فازی که برای آن در نظر گرفته شده، اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه ادامه داد: در فاز سوم نیز پیمانکار مشغول به کار است و تا پایان سال دو شهر نوسود و نودشه صاحب گاز خواهند شد.

وی یادآور شد: در دو شهر ازگله و ریجاب نیز کار در حال انجام است و گازرسانی به این شهرها هم تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه یادآور شد: با پایان گازرسانی به این چهار شهر، ۳۲ شهر استان کرمانشاه گازدار می‌شوند و شهر دیگری بجز سومار که جمعیت زیادی ندارد و در برنامه‌ گازرسانی نیست، بدون گاز باقی نخواهد ماند.

شهبازی با بیان اینکه گازرسانی به ۵۱۴ روستای استان نیز در دست اجرا و طراحی است، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان امسال گازرسانی به ۲۵۰ روستا از این تعداد به اتمام برسد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه اضافه کرد: با گازرسانی به این روستاها ۱۴۶۱ روستای استان گازدار خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10176
  • 244 بازدید

برچسب ها