• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری خبر داد؛

گندزدائی و ضدعفونی پارک‌های کرمانشاه در پیک چهارم کرونا

  • کد خبر : 17379
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
گندزدائی و ضدعفونی پارک‌های کرمانشاه در پیک چهارم کرونا
کرمانشاه - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از گندزدائی و ضدعفونی پارک‌های کرمانشاه در پیک چهارم کرونا خبر داد.

به گزارش پاتاق نیوز، دکتر فرامرز رحمتی‌زاده اظهار داشت: ضدعفونی و گندزدایی پارک‌ها با توجه به پیک چهارم کرونا، از برنامه‌های شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان در ۸۶۰ هکتار از فضای سبز شهری است.

وی با بیان اینکه با شروع شیوع ویروس کرونا گندزدایی پارک‌ها توسط شهرداری کرمانشاه به صورت مداوم ادامه داشته است، افزود: در این طرح و در قالب یک برنامه مدون و منظم تمام وسایل موجود از قبیل وسایل بازی کودکان، وسایل ورزشی در سطح پارک‌ها، اِلمان ها و مبلمان شهری گندزدایی و ضدعفونی می‌شوند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه ادامه داد: در ضدعفونی و گندزدایی پارک‌ها از آب “ژاول” استفاده می‌شود.

رحمتی زاده تصریح کرد: همزمان با گندزدایی فضای سبز شهری، شستشو و جرم زدایی وسایل بازی و ورزشی در ۲۳۶ پارک شهر کرمانشاه نیز صورت می‌گیرد.

وی در پایان با اشاره به بحث تعطیلی و ممنوعیت ورود افراد به پارک‌ها و فضای سبز شهری، گفت: اکثر پارک‌های کرمانشاه محصور نیست و عملاً کنترل و اعمال ممنوعیت ورود به آنها غیر ممکن است، بنابراین از شهروندان تقاضا داریم که به جهت حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان کمتر در پارک‌ها و محل‌های پرخطر حضور پیدا کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17379
  • 69 بازدید