• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

گوشه گوشه شهر کرمانشاه “پروژه‌” در حال انجام است

  • کد خبر : 11948
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
گوشه گوشه شهر کرمانشاه “پروژه‌” در حال انجام است

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه با اشاره به فعال شدن عمده پروژه های شهری گفت: در حال حاضر گوشه گوشه شهر پروژه ای در حال انجام است و عملا می‌توانیم بگوییم شهر زنده و فعال شده است. سعید طلوعی  در حاشیه بازدید امروز (۲۴ شهریور) استاندار از پروژه های شهری کرمانشاه در جمع خبرنگاران با […]

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه با اشاره به فعال شدن عمده پروژه های شهری گفت: در حال حاضر گوشه گوشه شهر پروژه ای در حال انجام است و عملا می‌توانیم بگوییم شهر زنده و فعال شده است.

سعید طلوعی  در حاشیه بازدید امروز (۲۴ شهریور) استاندار از پروژه های شهری کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به فعال بودن عمده پروژه های شهری گفت: خوشبختانه در حال حاضر علی رغم مشکلات مالی بسیار و با وجود بحرانی به نام کرونا، پروژه های شهری و عمرانی پیشرفت خوبی داشته و کارها در حال انجام است.

وی افزود: گوشه گوشه شهر پروژه ای در حال انجام است و تمام توانمان را به کار بسته‌ایم تا شرایط تورم و مشکلات اقتصادی خللی در روند پروژه‌ها ایجاد نکند.

طلوعی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته جهت آسفالت معابر گفت: عمده تمرکز ما در این زمینه معطوف به محلات حاشیه شهر است و در این زمینه اقدامات خوبی در محلاتی مانند آقاجان صورت گرفته است.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه شهر زنده و پویا است، گفت: تلاش داریم پروژه هایی که منعفت آن در کمترین زمان ممکن به مردم می رسد را در اولویت قرار دهیم تا با راه اندازی آنها بتوانیم رفاه بیشتری نصیب مردم شهر کنیم.

وی با اشاره به پیشرفت ۷۵ درصدی تقاطع شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: تمام تلاشمان این است که این پروژه طبق برنامه تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد. تا آن زمان هم هر قسمت از مسیر که تکمیل شود بازگشایی می کنیم تا کار مردم سریعتر راه بیفتد و معطل افتتاح نمی مانیم.

شهردار کرمانشاه از پروژه تله کابین هم به عنوان یکی از خواسته های اصلی مردم کرمانشاه یاد کرد وافزود: تمام تلاشمان این است تا پایان سال مسیر پروژه را به بهره برداری برسانیم.

طلوعی به پروژه پیاده راه پارکینگ شهرداری هم اشاره کرد وافزود: این پروژه واقعا تحول خوبی در این نقطه از شهر ایجاد کرده و توانسته رفاه خوبی برای بسیاری از مردم که مراجعات بسیاری به پزشکان مستقر در پارکینگ شهرداری دارند، ایجاد کند.

وی افزود: در این محدوده متاسفانه قبلا شاهد پارک بسیار خودروها بودیم که مشکلاتی برای مردم مراجعه کننده به وجود آورده بود و از طرفی نه مبلمان شهری و نه حتی سرویس بهداشتی وجود نداشت و مردمی که از شهرستان برای مراجعه به پزشکان این منطقه می آمدند واقعا دچار مشکل می شدند و هم اکنون هم مبلمان و فضای سبزی ایجاد شده و هم سرویس های بهداشتی احداث شده که ظرف یکی دوهفته آینده افتتاح می‌شود.

وی افزود: عمده پروژه های شهری تا پایان سال به بهره برداری رسیده یا به پیشرفت خوبی می رسند و همه اینها  منوط به این است که نوسانات اقتصادی شدیدی را تجربه نکنیم.

خیابان “مدرس” پیاده راه می‌شود

طلوعی یکی از پروژه های اولویت دار شهرداری در آینده ای نزدیک را بحث تبدیل خیابان مدرس به پیاده راه عنوان کرد وافزود: در نظر داریم از میدان آزادی تا چهارراه مدرس را به پیاده راه تبدیل کنیم و در این محدوده اتوبوس‌های BRT راه اندازی می‌شوند.

وی افزود: همه باید این فرهنگ را یاد بگیریم که استفاده از خودرو را محدود کرده و به سمت احداث پیاده راه‌ها در شهر برویم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11948
  • 127 بازدید

برچسب ها