• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

یک بام و دو هوای آقای مدیرکل در مدیریت ورزش کرمانشاه!

  • کد خبر : 7301
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۳۸
یک بام و دو هوای آقای مدیرکل در مدیریت ورزش کرمانشاه!

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از ورزش۱۹ ، در هفته های گذشته بحث داغ انتخابات چند هیات ورزشی در استان کرمانشاه باعث بروز حواشی و اتفاقاتی شده که در بعضی از این موارد شائبه هایی وجود دارد. اولین حاشیه های انتخابات ها چند هفته قبل از ثبت نام مجدد کاندیداهای هیات جودو استان کرمانشاه آغاز شد. […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از ورزش۱۹ ، در هفته های گذشته بحث داغ انتخابات چند هیات ورزشی در استان کرمانشاه باعث بروز حواشی و اتفاقاتی شده که در بعضی از این موارد شائبه هایی وجود دارد.

اولین حاشیه های انتخابات ها چند هفته قبل از ثبت نام مجدد کاندیداهای هیات جودو استان کرمانشاه آغاز شد. جایی که طبق ضوابط چند نفر با حضور در اداره کل ورزش و جوانان و ارائه مدارک در موعد مقرر برای حضور در انتخابات این هیات ثبت نام کردند.

پس از ثبت نام نفرات متقاضی حضور در انتخابات هیات جودو، مراحل بررسی صلاحیت ها آغاز شد اما به ناگاه خبر ثبت نام مجدد برای این هیات منتشر شد که با توجه به جمعی جهات این اقدام شائبه برانگیز شد.

هفته گذشته اما خبر دیگری منتشر شد مبنی بر دستور فدراسیون ورزش های رزمی برای ثبت نام از کاندیداهای احراز پست ریاست هیات ورزش های رزمی استان کرمانشاه و عدم تمکین اداره کل ورزش و جوانان که موجب مکاتبه مجدد فدراسیون مذکور گردید و تا زمان انتشار این مطلب هم خبری در خصوص ثبت نام منتشر نشده است.

اما در این بین مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه طی مصاحبه ای با خبرگزاری ایسنا در خصوص ثبت نام مجدد کاندیداهای هیات جودو اعلام کرده است این اقدام بنا به درخواست فدراسیون جودو بوده و اداره کل نقشی نداشته است.

حال سوال اینجاست اگر فدراسیون ها نقش اصلی در برگزاری انتخابات هیات ها را بر عهده دارند پس چرا اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه از فدراسیون ورزش های رزمی تمکین نکرده و ثبت نام کاندیداهای انتخابات هیات ورزش های رزمی استان کرمانشاه را آغاز نمی کند؟!

یک بام و دو هوا در این موضوع مشهود است مگر اینکه مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان توضیح منطقی و قانع کننده ای در خصوص تناقض رفتار خود با ۲ فدراسیون جودو و ورزش های رزمی داشته باشد که مشتاقانه منتظر شنیدن پاسخ اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه هستیم.

  • نویسنده : میلاد ربیع زاده
لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7301
  • 351 بازدید

برچسب ها