• امروز : پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - رمضان - 1442
  • برابر با : Thursday - 22 April - 2021

یک برنز پایان کار کشتی گیران کرمانشاهی در جام یاشاردوغو

  • کد خبر : 7525
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۲۳
یک برنز پایان کار کشتی گیران کرمانشاهی در جام یاشاردوغو

به گزارش پاتاق نیوز، روز سوم رقابت های کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه در شهر استانبول ترکیه پیگیری شد و در پایان بهمن تیموری نماینده کرمانشاهی کشورمان به مدال برنز وزن ۷۹ کیلوگرم دست یافت. بهمن تیموری در وزن ۷۹ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۳ بر ۲ از […]

به گزارش پاتاق نیوز، روز سوم رقابت های کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه در شهر استانبول ترکیه پیگیری شد و در پایان بهمن تیموری نماینده کرمانشاهی کشورمان به مدال برنز وزن ۷۹ کیلوگرم دست یافت.


بهمن تیموری در وزن ۷۹ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۳ بر ۲ از سد اندر جوشکان از ترکیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل الکساندر درینگر از آمریکا با نتیجه ۴ بر صفر شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. تیموری در دیدار رده بندی مقابل ابوبکر آباکاروف از آذربایجان با نتیجه ۷ بر ۴ پیروز و صاحب مدال برنز شد.


یداله محبی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر عبداله اوماج از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۱۲ بر صفر مقابل طاها آکگول قهرمان المپیک و جهان از ترکیه مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد. محبی در دیدار رده بندی با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل دانیل لیگتی از مجارستان شکست خورد و پنجم شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7525
  • 368 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه