• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

۱۰۰۰ کیلومتر از راه‌های کرمانشاه خراب است/ رفع نقص ۲۳ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های استان

  • کد خبر : 13089
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
۱۰۰۰ کیلومتر از راه‌های کرمانشاه خراب است/ رفع نقص ۲۳ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های استان

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: یک‌هزار کیلومتر راه‌های سطح استان معیوب است و نیاز به روکش، لکه‌گیری و آسفالت دارند. فریبرز کرمی با اشاره به وجود ۶۶ نقطه حادثه‌خیز شناسنامه‌دار و ۳۸ نقطه پرتصادف در استان، اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون ۲۳ نقطه از این […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: یک‌هزار کیلومتر راه‌های سطح استان معیوب است و نیاز به روکش، لکه‌گیری و آسفالت دارند.

فریبرز کرمی با اشاره به وجود ۶۶ نقطه حادثه‌خیز شناسنامه‌دار و ۳۸ نقطه پرتصادف در استان، اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون ۲۳ نقطه از این تعداد نقاط حاثه‌خیز شناسنامه‌دار استان را از نظر طرح هندسی راه، نصب تابلو علائم، خط‌کشی، آشکار‌سازی، روشنایی‌سازی و…۱۰۰درصد رفع نقص شده و نقطه حادثه‌خیز دیگر برای آن تعریفی ندارد.

وی در خصوص نقاط پرتصادف هم، گفت: این نقاط دارای تصادف زیادی هستند، اما هنوز جزء نقاط حادثه‌خیز نیستند برای رفع نقص آن‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا به نقطه حادثه‌خیز تبدیل نشود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: وظیفه ساخت راه‌ها برعهده ما نیست، طبق ماده ۱۷ قانون ایمنی راه‌ها وظیفه نگهداری حریم راه و تأسیسات را بر عهده داریم، به طور کلی بهره‌بردار جاده محسوب می‌شویم و روند ساخت را نیز پیگیری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در سطح استان حدود یک‌هزار کیلومتر راه معیوب داریم، گفت: این راه‌های نیاز به روکش، لکه‌گیری و آسفالت دارند که برای انجام آن اولویت‌بندی صورت گرفته به عنوان مثال مسیر پلیس‌راه بیستون به سمت کرمانشاه در حال لکه‌گیری هستیم.

کرمی تصریح کرد: تزریق اعتبار حوزه راهداری و نگهداری خیلی سنگین است از این رو برای زنده‌ نگهداشتن راه‌های استان نیازمند تزریق بیشتر و حمایت مسئولان استانی هستیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13089
  • 76 بازدید

برچسب ها