• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022

۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای «موزه دفاع مقدس» کرمانشاه اختصاص یافت

  • کد خبر : 12272
  • ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای «موزه دفاع مقدس» کرمانشاه اختصاص یافت

به گزارش پاتاق نیوز، معاون رئیس جمهور گفت: استان کرمانشاه مرکز دفاع مقدس کشور است و نقطه شروع و پایان جنگ بوده اینکه تا به حال موزه دفاع مقدس ندارد، جای گله‌مندی است. محمدباقر نوبخت امروز در روند بازدید از پروژه ساخت باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه، اظهار داشت: کرمانشاه مرکز دفاع مقدس کشور است و نقطه […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون رئیس جمهور گفت: استان کرمانشاه مرکز دفاع مقدس کشور است و نقطه شروع و پایان جنگ بوده اینکه تا به حال موزه دفاع مقدس ندارد، جای گله‌مندی است.

محمدباقر نوبخت امروز در روند بازدید از پروژه ساخت باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه، اظهار داشت: کرمانشاه مرکز دفاع مقدس کشور است و نقطه شروع و پایان جنگ بوده اینکه تا به حال موزه دفاع مقدس ندارد، جای گله‌مندی است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر شروع ساخت این پروژه، گفت: تلاش می کنیم امسال با حمایت مالی از این پرورژه برای تسریع در روند اجرایی آن ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر می‌گیریم و برای تامین اعتبار آن در سال‌های آینده فکر اساسی خواهیم داشت و ردیفی با اعتبار مناسب برای اجرای پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان کرمانشاه در نظر خواهیم گرفت.

استاندار کرمانشاه نیز در این بازدید با تشکر از مساعدت نوبخت در راستای اعتبار اختصاص یافته برای موزه دفاع مقدس
بر ضرورت اجرای هرچه سریع‌تر این پروژه تاکید داشت و گفت: تقاضا داریم این پروژه در سال آینده در پروژه‌های دارای ردیف ملی در بودجه قرار گیرد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه نیز به نیاز پروژه به زمین وسیعی اشاره کرد و افزود: مدت‌ها به دنبال زمین برای اجرای پروژه بوده‌ایم که الان در زمینی به مساحت ۱۷ هکتار در مراحل ابتدایی ساخت است.

سردار بهمن ریحانی، خواستار تامین اعتبارات مورد نیاز برای شروع پروژه شد و افزود: امسال برای شروع خوب کار به حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیازمند هستیم، البته ما هم تقاض داریم از سال آینده این پروژه جزو باغ موزه‌های دارای ردیف ملی در بودجه قرار گیرد.

گفتنی است، افتتاح ۲ هزار واحد مسکونی بازسازی شده ناشی از سیل و بهره‌برداری از ۷۵ هزارمین واحد بهسازی وبازسازی شده مسکن روستایی در استان کرمانشاه از دیگر برنامه‌های سفر کاری نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12272
  • 123 بازدید

برچسب ها