• امروز : شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 6 - رمضان - 1442
  • برابر با : Saturday - 17 April - 2021

۱۱۳۰ کرمانشاهی در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن

  • کد خبر : 6704
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
۱۱۳۰ کرمانشاهی در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن

به گزارش پاتاق نیوز، مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه، از پایان ماه رمضان تا ۳۰ خرداد با حضور ۱۱۳۰ متسابق در کرمانشاه برگزار می شود. قاریان، مترتیلان و مؤذنان علاقه مند به شرکت در مسابقات تا نیمه اردیبهشت فرصت داشتند تا از طریق سامانه اینترنتی در مرحله شهرستانی چهل […]

به گزارش پاتاق نیوز، مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه، از پایان ماه رمضان تا ۳۰ خرداد با حضور ۱۱۳۰ متسابق در کرمانشاه برگزار می شود. قاریان، مترتیلان و مؤذنان علاقه مند به شرکت در مسابقات تا نیمه اردیبهشت فرصت داشتند تا از طریق سامانه اینترنتی در مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن ثبت نام کنند و بیش از ۱۴۰۰ نفر موفق به ثبت نام در این سامانه شدند. از جمله رشته های این مسابقات قرآنی می توان به قرائت، ترتیل، حفظ، دعاخوانی، اذان، هم سرایی و همخوانی اشاره کرد.
همچنین سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان کرمانشاه به میزبانی شهر کرمانشاه در رشته های ترتیل، قرابت حفظ، تفسیر، عترت، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، مداحی، نماز و احکام، انشای نماز و اذان با حضور ۲۵۰۰ دانش آموز و فرهنگی برگزار شد.
تاکنون استقبال خوبی از سوی نوجوانان و جوانان از برگزاری مسابقات قرآن صورت گرفته و از اهداف برگزاری این مسابقات، شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6704
  • 143 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه