• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

۱۱ خانوار در گیلانغرب در معرض خطر رانش زمین

  • کد خبر : 5526
  • ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
۱۱ خانوار در گیلانغرب در معرض خطر رانش زمین

به گزارش پاتاق نیوز محمودیان فرماندار گیلانغرب از تشکیل ستاد مدیریت بحران در شهر ستان خبر داد و گفت : با توجه به بارش شدید باران و احتمال رانش زمین در روستای زرورگیلانغرب به سرعت کمک‌های امدادی از جمله چادر ، پتو و وسایل مورد نیاز به منطقه ارسال و ۱۱ خانوار در معرض خطر رانش،  […]

به گزارش پاتاق نیوز محمودیان فرماندار گیلانغرب از تشکیل ستاد مدیریت بحران در شهر ستان خبر داد و گفت : با توجه به بارش شدید باران و احتمال رانش زمین در روستای زرورگیلانغرب به سرعت کمک‌های امدادی از جمله چادر ، پتو و وسایل مورد نیاز به منطقه ارسال و ۱۱ خانوار در معرض خطر رانش،  اسکان داده شدند.
محمودیان گفت : بارش شدید در گیلانغرب موجب مسدود شدن راه ارتباطی ۳ روستا در این شهرستان شد که به سرعت دستگاه‌های راهداری و نیرو‌های امدادی برای بازگشایی معابر و راه‌های مواصلاتی این روستا‌ها به منطقه اعزام شدند.
به گفته وی بارش باران و سیل موجب وارد آمدن خسارت به شبکه آب شرب ۷ روستای شهر ستان شد که نیرو‌های شبکه آب و فاضلاب روستایی به سرعت وارد عمل شدند و تلاش می‌کنند تا اواخر وقت امروز این مشکل بر طرف شود.
فرماندار گیلانغرب افزود : هم اکنون آب شرب مورد نیاز این روستا‌ها با آبرسانی سیار تامین شده است.
محمودیان افزود : بارش شدید و وزش شدید باد موجب پاره شدن چادر عشایرشد که هم اکنون نیرو‌های امدادی در حال امداد رسانی هستند.
فرماندار گیلانغرب اضافه کرد : از صبح امروز مشکلاتی در شهر‌ها هم به وجود آمد که با کمک دستگاه‌های عضو ستاد بحران به سرعت رفع شد و تلاش می‌کنیم که مشکلات مناطق روستایی و عشایری هم تا پایان وقت امروز بر طرف شود .  
به گفته فرماندار گیلانغرب دستگاه‌های امداد رسان و خدماتی در حال آماده باش هستند و هر جا که مشکلی ایجاد شود به سرعت نسبت به رفع مشکلات و رفع انسداد معابر اقدام می‌کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5526
  • 391 بازدید

برچسب ها