• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

۱۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران کرمانشاهی پرداخت شد

  • کد خبر : 11545
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
۱۲۰۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران کرمانشاهی پرداخت شد

به گزارش پاتاق نیوز ، به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی کرمانشاه، رئیس جهاد کشاورزی کرمانشاه می گوید از ابتدای فصل برداشت تا امروز یک هزار و ۲۷۲ میلیارد تومان معادل ۹۷ درصد طلب گندمکاران پرداخت شده است. نوربخش حاتمی با بیان اینکه خرید گندم در مناطق سردسیر استان از کشاورزان همچنان ادامه دارد، گفت: از ابتدای […]

به گزارش پاتاق نیوز ، به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی کرمانشاه، رئیس جهاد کشاورزی کرمانشاه می گوید از ابتدای فصل برداشت تا امروز یک هزار و ۲۷۲ میلیارد تومان معادل ۹۷ درصد طلب گندمکاران پرداخت شده است.

نوربخش حاتمی با بیان اینکه خرید گندم در مناطق سردسیر استان از کشاورزان همچنان ادامه دارد، گفت: از ابتدای فصل برداشت تاکنون ۵۵۸ هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده است.

وی با اشاره به رشد چشمگیر برداشت گندم در سطح استان، گفت: این میزان خرید در سال گذشته ۵۴۳ هزار تن بود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بیان کرد: علاوه بر این تاکنون ۳۸ هزار تن نیز بذر گندم از کشاورزان خریداری شده است.

حاتمی با اشاره به پرداخت ۹۷ درصد طلب گندمکاران کرمانشاه به میزان یک هزار و ۲۷۲ میلیارد تومان، گفت: میزان کم باقی مانده از طلب گندم کاران به دلیل تکمیل نبودن مدارک برخی از کشاورزان است که به زودی آن نیز تسویه می‌شود.

به گفته وی، امسال قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم دو هزار و ۵۰۰ تومان بوده در حالی که به مبلغ ۶۶۵ تومان در اختیار کارخانه‌ها برای آرد یارانه‌ای قرار می‌گیرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11545
  • 123 بازدید

برچسب ها