• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022
در 24 ساعت گذشته؛

۱۲ مرگ دیگر براثر کرونا در کرمانشاه به ثبت رسید

  • کد خبر : 13484
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
۱۲ مرگ دیگر براثر کرونا در کرمانشاه به ثبت رسید
با ثبت 12 مورد فوت دیگر در استان بر اثر کرونا شمار تعداد جانباختگان در مجموع از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۸۴۹ نفر رسیده است.

 به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی بعد از ظهر امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران از بستری شدن ۹۴ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به ۶ هزار و ۵۸۸ نفر رسید.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۰ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۰ هزار و ۹۲۵ نفر رسید.

محمدی با بیان اینکه هم‌اکنون ۹۶۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند، گفت: ۳۱۳ بیمار از این تعداد در بیمارستان‌های شهرستانها و مابقی در شهر کرمانشاه بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۲ نفر است که در شهریتان های کرمانشاه و کنگاور هر کدام سه نفرجان خود را از دست دادند.

وی در مورد سایر جان باختگان افزود: در شهرستانهای اسلام آباد غرب و هرسین ۲ نفر و در شهرستان‌های روانسر و پاوه هر کدام یک نفر جان خود را از دست داند.

وی با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته گفت: مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۸۴۹ نفر رسید.

محمدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۶ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۸۶ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

در پایان مهدی محمدی اظهار کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۷ هزار و ۹۶ نفر بستری و ۱۵ هزار و ۲۹۹ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13484
  • 691 بازدید