• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

۱۳ هزار و ۷۰۰ واحد «مسکن ملی» در کرمانشاه ساخته می‌شود

  • کد خبر : 13123
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
۱۳ هزار و ۷۰۰ واحد «مسکن ملی» در کرمانشاه ساخته می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه،استاندار کرمانشاه در مراسم آغاز عملیات اجرایی ۴ هزار و ۷۷۰ واحد مسکن ملی در استان با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئوکنفرانس، گفت: ۱۳ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن در استان در قالب طرح اقدام ملی مسکن در استان ساخته می‌شود. مراسم آغاز عملیات […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه،استاندار کرمانشاه در مراسم آغاز عملیات اجرایی ۴ هزار و ۷۷۰ واحد مسکن ملی در استان با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئوکنفرانس، گفت: ۱۳ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن در استان در قالب طرح اقدام ملی مسکن در استان ساخته می‌شود.

مراسم آغاز عملیات اجرایی ۱۳۵ هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی، افتتاح ۴۰ هزار و ۱۸۰ واحد مسکن مهر با حضور رئیس جمهور و استانداران سراسر کشور در ۳۱ استان برگزار شد.

هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه در حاشیه این مراسم از آغاز عملیات اجرایی ۱۳ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن در استان و در قالب تفاهم‌نامه‌های طرح اقدام ملی مسکن در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: امروز با دستور رئیس جمهور ۲ هزار واحد مسکن مهر به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی ۴ هزار و ۷۷۰ واحد مسکونی نیز در کرمانشاه آغاز شد.

وی تصریح کرد: اتمام ۵ هزار واحد در سال ۹۹ به عنوان پایان موضوع پروژه‌های مسکن مهر در دستور کار قرار داشت که امروز ۲ هزار واحد افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

استاندار کرمانشاه به سهمی ۲۵ درصدی استان از پروژه‌های مسکن ایثارگران کشور اشاره کرد و افزود: از مجموع  ۲۰ هزار زمین آماده تحویل به ایثارگران، ۵ هزار واحد متعلق به استان کرمانشاه است که امروز ۳۰۰ قطعه زمین به خانواده شهدا تحویل شد و پنج نفر به نمایندگی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران در این مراسم حضور داشتند.

وی افزود: سهم استان کرمانشاه از طرح اقدام ملی مسکن ۱۲ هزار و ۷۰۰ واحد بود که یک‌هزار واحد نیز جدا از برنامه پیش‌بینی شده در استان اضافه شد.  

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13123
  • 135 بازدید

برچسب ها