• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

۱۵۱ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در استان کرمانشاه پرداخت شده است

  • کد خبر : 12881
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
۱۵۱ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در استان کرمانشاه پرداخت شده است

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۱۵۱ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا در استان کرمانشاه پرداخت شده است. حسن عزیزی با اشاره به اینکه ۱۴ رسته آسیب‌دیده از کرونا شناسایی شد اظهار داشت: ۳۳۱ میلیارد تومان تسهیلات برای پرداخت به کسب و […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۱۵۱ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به کسب و کارهای آسیب‌دیده از کرونا در استان کرمانشاه پرداخت شده است.

حسن عزیزی با اشاره به اینکه ۱۴ رسته آسیب‌دیده از کرونا شناسایی شد اظهار داشت: ۳۳۱ میلیارد تومان تسهیلات برای پرداخت به کسب و کارهای آسیب‌دیده به استان کرمانشاه تخصیص یافت.

وی با بیان اینکه ۱۴ بانک عامل مشغول پرداخت تسهیلات هستند عنوان کرد: تاکنون ۱۵۱ میلیارد تومان پرداخت شده و ۲۵۰ میلیارد تومان نیز برای حمایت از ۲۰ هزار شغل در سیستم بانکی درخواست داده شده است.

عزیزی گفت: بنابراین ۸۰ میلیارد تومان از تسهیلات تخصیص داده شده به استان باقی مانده که از کارفرمایان و واحد‌های کسب و کار خرد و کوچک مشمول درخواست می‌شود برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تا پایان مهر ماه برای ثبت‌نام در سامانه کارا و دریافت تسهیلات کرونایی فریت وجود دارد افزود: روند پرداخت تسهیلات در استان کند نیست و براساس تسهیلات تخصیص یافته رتبه سوم کشور را داریم.

عزیزی بیان کرد: برای مقداری از تسهیلات در بانک‌ها پرونده تشکیل شده و ۸۰ میلیارد تومان نیز هنوز متقاضی ندارد که از رانندگان ناوگان مسافری یا صاحبان کارگاه‌های آسیب‌دیده مشمول درخواست می‌شود برای ثبت‌نام اقدام کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12881
  • 98 بازدید

برچسب ها