موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » انتظامی
  • شناسه : 10264
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۷:۲۵
  • 82 بازدید
  • منبع : پلیس
۱۶۰ راس دام سرقتی در کرمانشاه کشف شد

۱۶۰ راس دام سرقتی در کرمانشاه کشف شد

به گزارش پاتاق نیوز، جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۱۶۰ راس دام سرقتی و دستگیری یک سارق مسلح در شهر کرمانشاه خبر داد. سرهنگ «جمال سلمانی» اظهارداشت: پس از اطلاع پلیس از وجود تعداد زیادی احشام سرقتی در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: […]

به گزارش پاتاق نیوز، جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۱۶۰ راس دام سرقتی و دستگیری یک سارق مسلح در شهر کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ «جمال سلمانی» اظهارداشت: پس از اطلاع پلیس از وجود تعداد زیادی احشام سرقتی در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از حضور پلیس در محل یادشده که جزء روستاهای صعب العبور بود سه سارق مسلح که از احشام سرقتی نگهداری می کردند با ماموران درگیر و اقدام به تیراندازی کردند.

سرهنگ سلمانی تصریح کرد: پس از مدتی درگیری مسلحانه، ۲ نفر از سارقان مجبور به فرار شدند ولی یکی از آنها که ساکن یکی از شهرستان های استان ایلام بود در دام پلیس گرفتار و دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: پس از دستگیری یکی از اعضای باند و فرار ۲ نفر دیگر اعضای باند، ۱۶۰ راس احشام سرقتی شامل ۱۳۷ راس گوسفند و ۲۳ راس گوساله کشف شد.

وی، ارزش احشام سرقتی دستگیر شده را طبق نظر کارشناسان هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

سرهنگ سلمانی همچنین از شناسایی تعدادی از مال باختگان خبر داد و گفت: این افراد پس از سیر مراحل قانونی احشام سرقتی خود را تحویل گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان و با تاکید بر اینکه تلاش برای شناسایی دیگر اعضای باند ادامه دارد، گفت: پلیس کرمانشاه قاطعانه با افرادی که به دنبال ایجاد ناامنی و دست درازی به مال دیگران هستند، برخورد می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*