• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

۱۷۰ دوربین ثبت تخلف در معابر کرمانشاه نصب می‌شود/ شناسایی ۱۹ نقطه حادثه‌خیز در شهر

  • کد خبر : 12427
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
۱۷۰ دوربین ثبت تخلف در معابر کرمانشاه نصب می‌شود/ شناسایی ۱۹ نقطه حادثه‌خیز در شهر

به گزارش پاتاق نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: ۱۹ نقطه به عنوان نقاط حادثه‌خیز اصلی در معبرهای بلوار جانبازان، بزرگراه امام (ره) و بلوار طاق بستان و بلوار شهید بهشتی شناسایی شده که به طور میانگین هر نقطه پنج نفر کشته داشته است. محسن ارجمندی امروز در جمع اصحاب رسانه در […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: ۱۹ نقطه به عنوان نقاط حادثه‌خیز اصلی در معبرهای بلوار جانبازان، بزرگراه امام (ره) و بلوار طاق بستان و بلوار شهید بهشتی شناسایی شده که به طور میانگین هر نقطه پنج نفر کشته داشته است.

محسن ارجمندی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص مدیریت پارک حاشیه‌ای در شهر کرمانشاه، اظهار داشت: پارک حاشیه هوشمند یکی از جدیدترین بحث‌های مطرح این روزها است که در شهرهای کرمانشاه و رشت به اجرا در می‌آیید.

اجرای پارک هوشمند در ۳۶ نقطه کرمانشاه

وی ادامه داد: ۳۶ معبر با سه اولویت ۱۲‌تایی در این راستا در شهر کرمانشاه شناسایی شده که به تصویب شورای ترافیک هم رسیده که ان‌شاءالله به زودی با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی به اجرا در می‌آیید.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه در خصوص نصب سرعت‌گیرها در شهر هم، اضافه کرد: سال گذشته بیش از ۱۰۰ نفر در سطح شهر کرمانشاه در اثر تصادفات تلفات داشته‌ایم که این آمار بسیار تکان‌دهنده است در این راستا یک مطالعه کامل با کمک پلیس راهوردر راستای شناسایی نقاط حادثه‌خیز روی این قضیه داشتیم.

وی ادامه داد: ۱۹ نقطه به عنوان نقاط حادثه‌خیز اصلی در معبرهای بلوار جانبازان، بزرگراه امام (ره) و بلوار طاق بستان و بلوار شهید بهشتی شناسایی شده که به طور میانگین هر نقطه پنج نفر کشته داشته که بیش از ۷۰ درصد آن‌ها عابر پیاده بوده است.

ارجمندی تصریح کرد: نصب سرعت‌گیرها به منظور کاهش آمار تلفات برنامه کوتاه مدت ما بوده تا سرعت به حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد برسد به طوری که آمار تلفات در شهریورماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش ۵۰ درصدی داشته است.

وی نصب دوربین را در قالب برنامه بلند مدت عنوان کرد و افزود: در سطح شهر کرمانشاه برای کنترل تخلفات به صورت هوشمند ۱۷۰ دوربین نیاز داریم که  نیازمند حدود ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه است که از طریق واحد سرمایه‌گذاری شهرداری به مناقصه رفته و پیمانکار و سرمایه‌گذار هم پای کار آمده‌اند.

ارجمندی در پایان، خاطرنشان کرد: عملیات پیاده‌راه شدن خیابان مدرس کرمانشاه با خط‌ بی.آر.تی، به‌زودی به اجرا درمی‌آید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12427
  • 119 بازدید

برچسب ها