• امروز : شنبه - ۴ بهمن - ۱۳۹۹
  • برابر با : 10 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Saturday - 23 January - 2021

۱۷۶ بلوک از محله قصر جدید در قصر شیرین آماده واگذاری

  • کد خبر : 10344
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
۱۷۶ بلوک از محله قصر جدید در قصر شیرین آماده واگذاری

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار قصرشیرین از فراهم شدن شرایط لازم برای واگذاری ۱۷۶ واحد از محله بلوکی‌های قصرجدید این شهرستان خبر داد. مرادعلی تاتار روز دوشنبه در جلسه تعیین تکلیف این واحدا‌ها اگفت: با توجه به مرزی بودن شهرستان قصرشیرین از قبل مهاجرینی به این شهر حضور پیدا کردند و در حاشیه شهر مستقر شده اند […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار قصرشیرین از فراهم شدن شرایط لازم برای واگذاری ۱۷۶ واحد از محله بلوکی‌های قصرجدید این شهرستان خبر داد.

مرادعلی تاتار روز دوشنبه در جلسه تعیین تکلیف این واحدا‌ها اگفت: با توجه به مرزی بودن شهرستان قصرشیرین از قبل مهاجرینی به این شهر حضور پیدا کردند و در حاشیه شهر مستقر شده اند و این محلات را تشکیل دادند.


تاتار تصریح کرد: در جریان زلزله آبان ماه سال ۹۶؛ پیرو سفر مقام معظم رهبری و استفاده از فرصت‌های ایجاد شده برای جذب تسهیلات لازم از این حادثه کار تعیین تکلیف محلات بلوکی حاشیه نشین قصرشیرین در دستور کار قرار گرفت.


او با اشاره به در یک هم افزایی خوب با اداره راه و شهرسازی و استانداری  هم اکنون شرایط و بستر لازم برای واگذاری ۱۷۶ واحد در محله قصرجدید فراهم شده است.
تاتار تصریح کرد: مالکان این واحد‌ها باید برای پیگیری امورات خود به مسکن و شهرسازی شهرستان مراجعه کنند.

فرماندار قصرشیرین همچنین از ارائه تسیهلات مقاوم سازی به این واحد‌ها نیز خبر داد و گفت: تعیین تکلیف واحد‌های حاشیه نشین و معروف به بلوکی‌ها کار بسیار بزرگی است که با حمایت‌های استاندار محترم و تلاش‌های فرمانداری و مسکن و شهر سازی در حال انجام است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10344
  • 100 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه