• امروز : پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - رمضان - 1442
  • برابر با : Thursday - 22 April - 2021

۲۰۰۰ مگاوات صرفه جویی در تابستان سخت

  • کد خبر : 2812
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
۲۰۰۰ مگاوات صرفه جویی در تابستان سخت

به گزارش ” پاتاق نیوز “ آیین تکریم علی چهل امیرانی مدیرعامل سابق و معارفه علی اسدی، مدیرعامل جدید برق منطقه‌ای غرب که از طریق فراخوان انتخاب مدیران وزارت نیرو برگزیده شده بود، امروز (شنبه) با حضور همایون حائری، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معاون سیاسی امنیتی […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ آیین تکریم علی چهل امیرانی مدیرعامل سابق و معارفه علی اسدی، مدیرعامل جدید برق منطقه‌ای غرب که از طریق فراخوان انتخاب مدیران وزارت نیرو برگزیده شده بود، امروز (شنبه) با حضور همایون حائری، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه در تالار همایش‌های برق برگزار شد.
در این مراسم معاون برق و انرژی وزیر نیرو با بیان اینکه برق منطقه‌ای غرب یکی از شرکت‌های موفق و خوب صنعت برق کشور است، گفت: با توجه به وسعت و دامنه عملیاتی این شرکت در سه استان کرمانشاه، کردستان و ایلام، زیرساخت‌های اساسی خوبی ایجاد شده است و با تلاش گروهی تلاشگران صنعت برق کشور از پیک بار امسال و تابستان سخت نیز به سلامت عبور کرده و توانستیم بیش از ۲۰۰۰ مگاوات صرفه جویی کنیم که حدود دو و نیم میلیارد یورو برای کشور صرفه‌جویی در پی داشت.
همایون حائری افزود: امیدواریم با حمایت دولت و مجلس و با ایجاد ظرفیت‌های جدید و وارد مدار نمودن ۵۰۰۰ مگاوات، سال ۱۳۹۸ را سال بدون خاموشی اعلام کنیم و باید از همین امروز برنامه تابستان سال آینده را با برنامه ریزی دقیق و آمادگی بالا و با نگاه اقتصادی به موضوع، آغاز کنیم.
در ابتدای این مراسم چهل امیرانی به ارائه شاخص‌های برق منطقه‌ای و مقایسه شاخص‌های عمده در برق منطقه‌ای غرب طی سال‌های ۱۳۹۳ لغایت ۱۳۹۷ پرداخت.
در ادامه این مراسم علی اسدی، مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه‌ای غرب ضمن تأکید بر توسعه و سرمایه گذاری درحوزه صنعت برق غرب کشور گفت: باید در نحوه نگهداری و بهره برداری از سرمایه‌های موجود بیشتر تلاش کرد و رضایت و مصلحت مردم در توسعه پروژه‌ها اولویت اصلی ما باشد.
وی گفت: امیدواریم با توجه به پروژه‌هایی که در منطقه هست، ظرفیت تولید به فراتر از تولید امروز برسد که علاوه بر تأمین برق منطقه، پتانسیل‌های صادراتی جدید ایجاد کنیم.
اسدی ادامه داد: ما باید علاوه بر ایجاد زیرساخت‌های جدید متناسب با نیاز مدیریت شده، تقاضا را نیز مدیریت کنیم که تا امروز آنطور که باید و شاید به آن نپرداخته ایم.
در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر از طرف کارکنان برق منطقه‌ای غرب از زحمات علی چهل امیرانی تقدیر شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2812
  • 265 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه