• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

۲۰ نانوایی در کرمانشاه پلمب شد

  • کد خبر : 9874
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴
۲۰ نانوایی در کرمانشاه پلمب شد

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه از پلمب ۲۰ نانوایی به دلیل تخلفات بهداشتی مقابله با کرونا در کرمانشاه خبر داد. کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه با اشاره به ضرورت رعایت نکات بهداشتی  برای مقابله با بیماری کرونا گفت: نانوایی‌ها ملزم هستند هنگام برداشتن خمیر و آماده […]

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه از پلمب ۲۰ نانوایی به دلیل تخلفات بهداشتی مقابله با کرونا در کرمانشاه خبر داد.

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه با اشاره به ضرورت رعایت نکات بهداشتی  برای مقابله با بیماری کرونا گفت: نانوایی‌ها ملزم هستند هنگام برداشتن خمیر و آماده سازی آن از دستکش استفاده کنند  و در طول کار نیز از دستکش استفاده کنند و دست‌های خود را با آب و صابون بشویند.
خدادادیان با اعلام اینکه فاصله نانوا با مشتری باید بیش از یک و نیم متر باشد و پیشخوان مشتری دورتر از محل پخت قرار داده شود  گفت: هیچ نانوایی حق گرفتن پول نقد از مردم را ندارد و پرداخت وجه باید از طریق کارت خوان و یا  توسط فرد ویژه این کار انجام شود.
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه افزود: توری که نان بر روی آن قرار داده می‌شود هم باید روزانه با مواد گندزا شستشو داده شود.
وی گفت: نظارت بر تمام نانوایی‌ها بطور جدی ادامه دارد و مردم می‌توانند تخلفات بهداشتی را  به سامانه ۱۹۰ گزارش دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9874
  • 202 بازدید

برچسب ها