• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
فرماندار ثلاث باباجانی:

۲۲۵ میلیارد ریال اعتبار جدید به ثلاث باباجانی اختصاص یافت

  • کد خبر : 18002
  • ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
۲۲۵ میلیارد ریال اعتبار جدید به ثلاث باباجانی اختصاص یافت
ثلاث باباجانی - فرماندار ثلاث باباجانی گفت: برای سال جاری ۲۲۵ میلیارد ریال اعتبار جدید به این شهرستان اختصاص یافت و میان دستگاه‌های اجرایی براساس اولویت طرح‌های عمرانی و خدماتی توزیع شد.

به گزارش پاتاق نیوز، یدالله شکری روز چهارشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی افزود: این اعتبار از سه محل استانی، نفت و گاز و توازن منطقه ای برای اجرای ۹۲ طرح و پروژه عمرانی این شهرستان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه اعتبارات سال‌جاری شهرستان نسبت به سال گذشته رشد ۱۳۷ درصدی داشته است، اظهار کرد: این اعتبارات در حوزه حمل و نقل و راهداری، شهرسازی، انرژی، کشاورزی، روستایی، گردشگری، آب و فاضلاب، بهداشت، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و فرهنگی هزینه می‌شود.

فرماندار ثلاث باباجانی اضافه کرد: علاوه بر این اعتبارات، بیش از ۷۶۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر هم برای حوزه آب و فاضلاب شهرستان نهایی شده و بزودی در اختیار دستگاه خدمات رسان قرار می‌گیرد.

شکری با تاکید بر اینکه مدیران شهرستان برای جذب کامل اعتبارات و مدیریت و اجرای پروژه های عمرانی تمام توان خود را به کار گیرند، یادآور شد: دستگاه‌های اجرایی باید اعتبارات استانی خود را از ادارات کل طلب کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به جذب اعتبارات و تسریع در روند اجرای طرح‌های عمرانی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: اگر چه تحریم های اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران سابقه طولانی دارد اما در هیچ دوره و هیچ دولتی چنین تحریم های هدفمند و همه جانبه ای علیه ملت ایران اعمال نشده بود بطوریکه مقامات آمریکایی این تحریم ها را به صراحت فلج کننده، دانستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=18002
  • 55 بازدید