• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
فرماندار روانسر:

۲۳۰ میلیارد ریال میان دستگاه‌های اجرایی روانسر توزیع شد

  • کد خبر : 17964
  • ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹
۲۳۰ میلیارد ریال میان دستگاه‌های اجرایی روانسر توزیع شد
روانسر - فرماندار روانسر گفت: ۲۳۰ میلیارد و ۱۸۱ میلیون ریال اعتبار جدید برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی این شهرستان، میان دستگاه‌های اجرایی متولی توزیع شد.

به گزارش پاتاق نیوز، سعدی مصطفی زاده روز دوشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان افزود: این اعتبارت برای ۶۵ طرح و پروژه عمرانی و اجرایی در نظر گرفته شده و محل تامین آن از منابع استانی، متوازن و نفت و گاز است.

وی مهمترین طرح‌ها را تعمیر، نگهداری و تجهیز راه‌ها، عمران شهری روانسر و شاهو، رفع نقاط حادثه خیز راه‌های ارتباطی شهرستان، احداث سکوی تماشاچی زمین فوتبال، توسه و ایجاد شبکه توزیع و تاسیسات آب آشامیدنی، ایمن سازی و بهسازی معابر شهر روانسر، ساماندهی ورودی شهر، بهسازی معابر و احداث پارک شاهد شهر شاهو، آبخیزداری و حفاظت از خاک اعلام کرد.

فرماندار روانسر با بیان اینکه اصلی‌ترین ملاک توزیع اعتبارات تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است، ادامه داد: با توجه به نیازسنجی صورت گرفته بیشترین اعتبارات شهرستان به حوزه راه و آب اختصاص یافته است.

مصطفی زاده اضافه کرد: افزایش رضایتمندی مردم و اشتغالزایی از دیگر اولویت توزیع اعتبارات است و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با جدیت پیگیر جذب اعتبارات طرح‌های مصوب کمیته برنامه‌ریزی باشند.

وی با بیان اینکه اعتبارت سالجاری در مقایسه با سال گذشته ۱۱۰ درصد افزایش داشته است، یادآور شد: اعتبارات سال گذشته شهرستان ۱۳۰ میلیارد و ۳۷۳ میلیون ریال بود که بیش از ۵۳ درصد آن تخصیص پیدا کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17964
  • 65 بازدید