۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 8506
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
  • 114 بازدید
  • ارسال توسط :
۲ کارگاه غیرمجاز موادغذایی پلمب شد

۲ کارگاه غیرمجاز موادغذایی پلمب شد

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس مسئول بهداشت و محیط مرکز بهداشت کرمانشاه از کشف و پلمب دو کارگاه غیرمجاز موادغذایی در شهر کرمانشاه خبر داد. بهمن خدادادیان کارشناس مسؤول بهداشت و محیط مرکز بهداشت کرمانشاه، از پلمب دو کارگاه غیرمجاز موادغذایی خبر داد و اظهار داشت: درپی بازرسی‌های بعمل آمده توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان […]

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس مسئول بهداشت و محیط مرکز بهداشت کرمانشاه از کشف و پلمب دو کارگاه غیرمجاز موادغذایی در شهر کرمانشاه خبر داد.
بهمن خدادادیان کارشناس مسؤول بهداشت و محیط مرکز بهداشت کرمانشاه، از پلمب دو کارگاه غیرمجاز موادغذایی خبر داد و اظهار داشت: درپی بازرسی‌های بعمل آمده توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه، یک کارگاه غیرمجاز تولید وتوزیع انبوه فالوده و بستنی در شهرک کیهانشهر کرمانشاه شناسایی و بااخذ حکم ورود به مکان مورد نظر از مقام قضایی و باحضور نیروی انتظامی به مکان ورود و بعداز بررسی لازم و تنظیم صورتجلسه و براساس حکم قضایی مکان مورد نظر پلمب شد.
این کارشناس افزود: یک کارگاه و انبار غیرمجاز و مخفیانه نان برنجی و مواد غذایی نیز در جاده سنندج کشف و با هماهنگی و حضور نیروی انتظامی و قاضی سازمان تعزیرات حکومتی استان در این کارگاه حدود یک تن موادغذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته کشف و ضبط شد.
وی گفت: مکان‌های مورد نظربا توجه به حکم قاضی و پرونده تخلف بهداشتی توسط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه پلمب شد و دو نفر نیز به مقام قضایی معرفی شدند.
خدادادیان با اشاره به ایام سوگواری امام حسین (ع) و یارانش و تسلیت این ایام به عموم مسلمانان و عزاداران از همشهریان خواست، برای نوشیدن چای و مایعات داغ از لیوان‌های یک‌بار مصرف کاغذی استفاده کنند، دهان و بینی خود را هنگام عطسه و سرفه بپوشانند، از کشتار دام‌های نذری در این ایام و سایر موارد دیگر در معابر عمومی و انظار مردم جدا خودداری کنند و همزمان با پخش مواد خوراکی نذری به جمع‌آوری صحیح پسماند‌ها توجه داشته و اقدام کنند.


برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*