• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022
مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه:

۳۱۵ دستگاه تاکسی متخلف در کرمانشاه توقیف شده است

  • کد خبر : 14134
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
۳۱۵ دستگاه تاکسی متخلف در کرمانشاه توقیف شده است
از آغاز اجرای طرح استفاده اجباری ماسک برای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی تاکنون ۳۱۵ تاکسی در شهر کرمانشاه به علت رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی توقیف شده اند.

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: هم چنین در این مدت ۱۵ دستگاه اتوبوس نیز به علت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی توقیف شدند.

سجاد سلیمانی افزود: در طرح برخورد با رانندگان متخلف، در مرحله اول وسایل نقلیه به مدت سه روز توقیف خواهند شد و اگر برای بار دوم موارد بهداشتی را رعایت نکنند تخلف ان‌ها در کمیته انضباطی بررسی می‌شود که امکان تعلیق از فعالیت وجود دارد و در مرحله آخر در صورت تکرار تخلف پروانه بهره برداری باطل خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۸۰ درصد از رانندگان حمل و نقل عمومی در شهر کرمانشاه دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، خاطرنشان کرد: اتوبوس‌ها قبل و بعد از هر بار سرویس ضدعفونی می‌شوند، هم چنین کابین راننده از مسافران جدا شده است و روزانه ایستگاه‌های اتوبوس نیز ضدعفونی می‌شوند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه با اشاره به اینکه ۷ اکیپ این سازمان در نقاط پر تردد شهر کرمانشاه مستقر هستند و بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی رانندگان نظارت دارند، گفت: تاکنون ۶۹ هزار ماسک در بین رانندگان توزیع و بیش از ۸۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده نیز برای گندزدایی ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده شده است.

سلیمانی یادآور شد: مقابله با ویروس کرونا در حوزه حمل و نقل عمومی امری دو‌سویه است از طرفی رانندگان باید دستور‌ها را رعایت کنند و از طرف دیگر نیز مسافران باید با اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی ضامن سلامتی خود باشند.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این حوزه می‌توانند با شماره۶۵۶۵ ۳۸۲۴ تماس بگیرند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14134
  • 176 بازدید

برچسب ها