• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

۳۲ هزار نفر برگزارکننده انتخابات در کرمانشاه هستند

  • کد خبر : 9320
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱:۲۴
۳۲ هزار نفر برگزارکننده انتخابات در کرمانشاه هستند

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه یک هزار و ۵۸۵ شعب اخذ رای در این استان فعال خواهند بود، گفت: ۳۲ هزار نفر کار برگزاری و نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس را در این استان انجام می‌دهند. «محمد ابراهیم الهی‌تبار» روز یکشنبه در نشست شورای اداری استان […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه یک هزار و ۵۸۵ شعب اخذ رای در این استان فعال خواهند بود، گفت: ۳۲ هزار نفر کار برگزاری و نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس را در این استان انجام می‌دهند.

«محمد ابراهیم الهی‌تبار» روز یکشنبه در نشست شورای اداری استان که در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن ایام انتخابات مجلس گفت: انتخابات ویترین انسجام‌ ملی و مشروعیت جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی است از این رو باید تمام تلاش خود را برای برگزاری باشکوه انتخابات بکار گیریم.

وی مردم را ستون های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: انتخابات خوب زمانی محقق می شود که تمام اندیشه ها توانایی حضور در آن را داشته باشند.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با اشاره به آمار نام نویسی داوطلبان انتخابات مجلس در استان گفت: ۴۱۲ نفر در استان کرمانشاه نام نویسی کردند که از این تعداد ۱۱ نفر انصراف دادند و ۵۷ نفر نیز در هیات های اجرایی رد صلاحیت شدند.

الهی تبار افزود: در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی آمار تایید صلاحیت شده ها در هیات های اجرایی نسبت به دوره قبل چهار درصد افزایش داشت.

وی عنوان کرد: در مرحله هیات نظارت نیز مجموع انصرافی ها به ۳۴ نفر رسید و در نهایت ۹۱ نفر تایید صلاحیت شدند.
به گفته معاون استاندار کرمانشاه، بررسی شکایت رد صلاحیت شدگان تا یازدهم بهمن ادامه دارد و اسامی نامزدهای نهایی تا ۲۲ بهمن ها اعلام خواهد شد.

الهی تبار با بیان اینکه ۳۲ هزار نفر کار برگزاری و نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس را در این استان انجام می‌دهند، گفت: یک هزار و ۵۸۵ شعب اخذ رای برای استان در نظر گرفته شده است که از این آمار ۶۲۰ شعب سیار، ۶۶۶ شعب روستایی و مابقی شهری هستند.

وی تاکید کرد: تمام دستگاه ها موظف هستند که همه امکانات را بنا به درخواست فرمانداران و بخشداران در اختیار مجریان انتخابات قرار دهند.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه یادآور شد: در صورتی که حمایت مدیران دولتی و استفاده از ابزار دولتی برای حمایت از نامزدها مشخص شود با خاطیان برخورد خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9320
  • 207 بازدید

برچسب ها