• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

۴۰ بقعه کرمانشاه آماده سوگواری عاشورایی شده اند

  • کد خبر : 11094
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
۴۰ بقعه کرمانشاه آماده سوگواری عاشورایی شده اند

به گزارش پاتاق نیوز ،  سوگواره بصیرت عاشورایی در ۴۰ بقعه متبرکه استان کرمانشاه برگزار خواهد شد به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، حجت‌الاسلام محمد صالحی مدیرکل اوقاف از برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه خبرداد و گفت: برنامه‌های بصیرت عاشورایی ویژه ماه محرم برای برگزاری در ۴۰ بقعه متبرکه برنامه‌ریزی […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  سوگواره بصیرت عاشورایی در ۴۰ بقعه متبرکه استان کرمانشاه برگزار خواهد شد

به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، حجت‌الاسلام محمد صالحی مدیرکل اوقاف از برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه خبرداد و گفت: برنامه‌های بصیرت عاشورایی ویژه ماه محرم برای برگزاری در ۴۰ بقعه متبرکه برنامه‌ریزی شده بود که به‌دلیل شرایط ناشی از کرونا این برنامه در ۲۰ بقعه متبرکه شاخص در استان برگزار می‌شود.

او گفت: اجرای برنامه‌ها با محوریت تبیین قیام امام حسین (ع) با مرکزیت آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص خواهد بود.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه افزود: با تأکید اجرای برنامه‌های محرم براساس پروتکل‌های بهداشتی است و پس از بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اجرای برنامه‌های محرم، تکلیف همه گروه‌ها و نهاد‌ها در برپایی مراسم ماه محرم مشخص شد.

حجت‌الاسلام صالحی افزود: برنامه‌های محرم امسال با محدودیت برگزار می‌شود و در این راستا بیشتر برنامه‌ها در قالب فضای مجازی اجرا خواهد شد. امسال برنامه‌های ماه محرم و صفر با شرایط متفاوتی برگزار می‌شود و نمی‌توان برنامه‌ها را با حضور جمعیت بسیار اجرا کرد.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه در پایان هم گفت: با توجه به شرایط امسال از محل نیات واقفان رزمایش مواسات مؤمنانه برگزار می‌شود و به‌جای نذورات و پخت غذا در ایام محرم و صفر توزیع بسته‌های معیشتی را در برنامه‌های این اداره‌کل داریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11094
  • 125 بازدید

برچسب ها