• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021
فرماندار کنگاور:

۴۷۸ خودرو ناقض محدودیت‌ تردد در کنگاور جریمه شدند

  • کد خبر : 17207
  • ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
۴۷۸ خودرو ناقض محدودیت‌ تردد در کنگاور جریمه شدند
کنگاور - فرماندار کنگاور گفت: ۴۷۸ دستگاه خودرو به دلیل تخطی از محدودیت‌ تردد در ایام شیوع ویروس کرونا با تلاش ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی جریمه شدند.

به گزارش پاتاق نیوز، فرزاد الماسی اظهار داشت: با ورود کنگاور به پیک چهارم و اجرای طرح محدودیت تردد خودروها، ۱۷۵ دستگاه خودرو پلاک غیر بومی که وارد شهرستان شده بودند و ۳۰۳ دستگاه خودرو که از ساعت ۲۱ تا چهار تردد داشتند، جریمه شدند.

فرماندار کنگاور ادامه داد: جریمه خودروهای پلاک غیر بومی که وارد شهرستان شدند، پنج میلیون ریال و جریمه تردد خودروهای دیگر در ساعت ممنوعه، ۲ میلیون ریال اعمال شده است.  

الماسی با بیان اینکه هدف جریمه خودروها نبوده بلکه سعی شده اول از ورود خودروهای غیربومی به شهر ممانعت شده و برگشت داده شوند، افزود: طی این مدت ۵۰۳ دستگاه خودرو با پلاک بومی نیز از خروجی‌های شهر برگشت داده شده است.

فرماندار کنگاور تاکید کرد: مطمئن هستیم که هر طرح یا محدودیتی که اجرا می‌شود اگر قرار است موفق باشد ضرورت دارد که مردم همکاری کنند و در این مورد کرونا حتی المقدور از منزل بیرون نیایند.

وی ضمن تشکر از اقدامات و همکاری نیروی انتظامی یادآور شد: مامورین انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی علیرغم سختی های کار در ایام ماه مبارک رمضان و شرایط کرونایی تا پایان طرح محدودیت ها، به صورت تمام وقت در حال انجام وظیفه هستند و هیچ تخفیفی برای خاطیان در نظر نخواهند گرفت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17207
  • 86 بازدید