• امروز : شنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Saturday - 29 January - 2022

۴ هزار مدرسه در کرمانشاه آماده اسکان اضطراری است

  • کد خبر : 5706
  • ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
۴ هزار مدرسه در کرمانشاه آماده اسکان اضطراری است

به گزارش پاتاق نیوز ، مجید یزدان پناه گفت: با توجه به اعلام ستاد مدیریت بحران استانداری، خطر وقوع سیل در بعضی مناطق و شهرستان‌های استان کرمانشاه وجود دارد که مجموعه آموزش و پرورش در کنار دیگر ارگان‌ها تمهیدات  لازم را برای پیشگیری از خطرات ناشی از جاری شدن سیل فراهم کرده است. وی ضمن تاکید […]

به گزارش پاتاق نیوز ، مجید یزدان پناه گفت: با توجه به اعلام ستاد مدیریت بحران استانداری، خطر وقوع سیل در بعضی مناطق و شهرستان‌های استان کرمانشاه وجود دارد که مجموعه آموزش و پرورش در کنار دیگر ارگان‌ها تمهیدات  لازم را برای پیشگیری از خطرات ناشی از جاری شدن سیل فراهم کرده است.
وی ضمن تاکید بر آماده‌باش شبانه‌روزی اعضای ستاد مدیریت بحران آموزش و پرورش خاطرنشان ساخت: مدارس، سالن‌های ورزشی و ساختمان‌های متعلق به آموزش و پرورش که در مسیر وقوع سیلاب قرار دارند از نظر سکونت و اسناد تخلیه شده اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار داشت: به روسا و مدیران ادارات آموزش و پرورش سراسر استان نسبت به آماده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌های گرمایشی مدارس و سالن‌ها جهت اسکان مسافران نوروزی و مردم استان دستورات لازم داده شده و مدیران مدارس کاملا توجیه هستند.
یزدان پناه خاطرنشان کرد: اماکن اقامتی آموزش و پرورش نظیر مدارس و سالن‌ها تا هر زمان که لازم باشد در اختیار مردم و مسافران نوروزی خواهد بود.
وی افزود: در حال حاضر ۳ هزار نفر از مسافران نوروزی درمدارس اسکان داده شده اند و این آمادگی را داریم که ۲۵ هزار نفر از همشهریان را در صورت بروز حادثه اسکان دهیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5706
  • 265 بازدید

برچسب ها