• امروز : دوشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 2 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Monday - 6 December - 2021
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه:

۵۰۰ هزار بسته معیشتی در هفته بسیج توزیع می‌شود

  • کد خبر : 14146
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
۵۰۰ هزار بسته معیشتی در هفته بسیج توزیع می‌شود
۵۰۰ هزار بسته معیشتی از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه در هفته بسیج بین نیازمندان توزیع می شود

به گزارش پاتاق نیوز، حجت‌الاسلام «غلامرضا عادل» در نشست شورای فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه با گرامیداشت یاد و خاطره فرمانده بزرگ جبهه مقاومت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی که اسوه و سرمشق بسیجیان عالم بودند تصریح کرد: بزرگداشت فرهنگ و تفکر بسیجی باید همراه با گرامیداشت یاد سردار دل‌ها سردار حاج قاسم سلیمانی باشد تا اثربخشی این برنامه‌ها افزون‌تر شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه لازمه ارتقاء فرهنگ‌سازمانی را بهره‌گیری از فرهنگ و اندیشه بسیجی دانست و تأکید کرد: برای ارتقاء سطح عملکرد و پیشرفت در امور جاری و حرکت جهادی نیازمند بهره‌گیری از فرهنگ و تفکر بسیجی هستیم.

در این نشست همچنین اسکندری فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان اوقاف گفت: همه ما مدیون فرهنگ بسیجی هستیم و در هر مسئولیتی می‌باید قدردان فرهنگ و اندیشه بسیج باشیم و البته بسیج و بسیجی بودن فرصتی برای خدمت گذاری صادقانه و خالصانه به مردم است.

وی تأکید کرد: در دوره جدید فعالیت حوزه مقاومت بسیج سازمان اوقاف سعی می‌کنیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌های سازمان در ارتقاء فرهنگ و تفکر و اندیشه بسیجی در راستای خدمت به مردم و حرکت مؤثر سازمانی بکوشیم.

«رضا معممی مقدم»، مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف نیز در این نشست از توزیع ۵۰۰ هزار بسته حمایتی با هدف حمایت از نیازمندان در ایام هفته بزرگداشت بسیج با استفاده از عواید موقوفات و مشارکت خیران خبر داد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14146
  • 123 بازدید