• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت شهر کرمانشاه اختصاص یافت

  • کد خبر : 6000
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت شهر کرمانشاه اختصاص یافت

به گزارش پاتاق نیوز، سید حجت‎الله موسوی اجاق در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه مردم از وضعیت آسفالت در معابر و کوچه‎های شهر ناراضی هستند، اظهار داشت: ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت شهر کرمانشاه هزینه می‌شود، تا بتوانیم مشکل بخش عمده‌‏ای از کوچه‎های خاکی یا دارای آسفالت نامرغوب را ساماندهی کنیم. […]

به گزارش پاتاق نیوز، سید حجت‎الله موسوی اجاق در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه مردم از وضعیت آسفالت در معابر و کوچه‎های شهر ناراضی هستند، اظهار داشت: ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت شهر کرمانشاه هزینه می‌شود، تا بتوانیم مشکل بخش عمده‌‏ای از کوچه‎های خاکی یا دارای آسفالت نامرغوب را ساماندهی کنیم.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه شهردار کرمانشاه حداکثر تلاش خود را برای خدمت‎رسانی به مردم کرمانشاه انجام می‎دهد، عنوان کرد: عملکرد شهردار بعد از گذشت شش ماه از مسئولیت وی و توسط نظر مردم کرمانشاه تشخیص داده می‎شود.
موسوی اجاق در مورد وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه‎های تقاطع غیرهمسطح در دست احداث شهر کرمانشاه گفت: تقاطع غیرهمسطح امام حسین(ع) در اسفندماه سال گذشته افتتاح شد که در صورت مساعد بودن شرایط جوی هوا، ظرف یک ماه آینده به صورت کامل به بهره‌برداری می‏‌رسد.

وی با بیان اینکه پروژه تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) به دلیل قرار گرفتن در مسیر شهرک‎های تعاون، معلم، رودکی طاقبستان و باغ ابریشم سبب افزایش تردد در این شهرک‎ها شده است، بیان کرد: پروژه تقاطع غیر همسطح امام حسین(ع) با قرار گرفتن در مسیر زیارت عتبات عالیات، نقش بسیار مهمی را در شهر کرمانشاه ایفا می‏‌کند.

سخنگوی شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه احداث این تقاطع باعث تسهیل در تردد شهروندان و زائران عتبات عالیات می شود، بیان کرد: علاوه بر اتمام کار پروژه تقاطع امام حسین(ع)، پروژه میدان امام خمینی(ره) نیز در بهمن‌ ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6000
  • 304 بازدید

برچسب ها