• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022
از ابتدای طرح محدودیتها تا امروز؛

۵۱۰۰ اعمال قانون خودرو یی در کرمانشاه

  • کد خبر : 14606
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
۵۱۰۰ اعمال قانون خودرو یی در کرمانشاه
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال قانون ۵ هزار و ۱۱۱ دستگاه خودروی متخلف از ابتدای طرح محدودیت و ممنوعیت تردد‌ها تا پایان روز یازدهم اجرای آن خبر داد.

به گزارش پاتاق نیوز،سرهنگ “فضل الله شیری” اظهار داشت: ۴ هزار و ۵۵۰ مورد از اعمال قانون‌های صورت گرفته مربوط به خودرو‌هایی می‌شود که در ساعات ممنوعیت تردد (۲۱ تا ۴ بامداد) به هشدار پلیس بی توجه بوده و تردد داشته اند.

وی با بیان اینکه ۳۶۶ مورد دیگر نیز مربوط به خودرو‌هایی است که به شهر‌های قرمز ورود کرده اند، افزود: ۱۹۵ مورد اعمال قانون نیز مربوط به خودرو‌هایی است که وارد شهر‌های نارنجی استان شده اند.

سرهنگ شیری تصریح کرد: در ۱۱ روزی که از اجرای طرح می‌گذرد ۸۹۳ دستگاه خودرو نیز به خاطر نداشتن پلاک و یا مخدوش بودن آن جریمه و ۲۱۳ دستگاه خودرو نیز در این راستا توقیف و روانه پارکینگ شده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه افزود: در این مدت همچنین ۱۰ دستگاه خودرو نیز که از آغاز طرح اقدام به جعل پلاک کرده بودند شناسایی و ضمن اعمال قانون، توقیف شدند.

وی خاطرنشان کرد: در راستای این طرح ۲۱ هزار و ۱۷۱ دستگاه خودرو نیز تذکر لازم جهت خروج از شهر‌های قرمز و نارنجی و عودت به مقصد را دریافت کرده اند.

سرهنگ شیری در پایان از همکاری اکثر مردم با ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی قدردانی و ابراز امیدواری کرد هرچه سریعتر شاهد ریشه کن شدن بیماری کرونا باشیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14606
  • 594 بازدید