• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه:

۵۲۴ هزار نفر در استان کرمانشاه تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا را دریافت می‌کنند

  • کد خبر : 14582
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
۵۲۴ هزار نفر در استان کرمانشاه تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا را دریافت می‌کنند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: براساس اطلاعات تسهیلات نوبت اول کرونا ۵۲۴ هزار نفر در استان کرمانشاه تسهیلات یک میلیون تومانی را دریافت می‌کنند.

به گزارش پاتاق نیوز، حسن عزیزی اظهار داشت: براساس تصمیم ستاد ملی کرونا افرادی که سرپرست خانوار هستند، یارانه معیشتی دریافت می‌کنند و درآمد ثابتی ندارند تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه زمان ثبت‌نام این تسهیلات به پایان رسیده است عنوان کرد: برای ثبت‌نام باید سرپرست خانوار از طریق سیمکارتی که به نام او است کد ملی خود را به شماره ۶۳۶۹ ارسال می‌کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: با توجه به نوع تلفن همراه یا اپراتور ممکن است لازم باشد کد ملی به شماره ۹۸۶۳۶۹+ ارسال شود.

عزیزی بیان کرد: اطلاعات ارسالی از سوی متقاضیان به مدت یک هفته پالایش و در نهایت از ۲۰ تا ۲۷ آذر از سرشماره وزارت رفاه نتیجه به آن‌ها اعلام و تسهیلات واریز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اقساط این تسهیلات ۳۰ ماهه است که از یارانه معیشتی برداشت می‌شود افزود: مابه‌تفاوت سود بانکی این تسهیلات توسط دولت پرداخت می‌شود.

عزیزی با بیان اینکه در استان کرمانشاه ۵۲۴ هزار و ۷۶ خانوار براساس نوبت اول مشمول دریافت وام هستند گفت: برای اعضای خانوارهایی که کمک هزینه معیشتی دریافت می‌کنند نیز کمک بلاعوض ۱۰۰ هزار تومانی به ازای هر نفر تا چهار ماه در نظر گرفته شده که نیازی به ثبت‌نام ندارد و براساس اطلاعات موجود پرداخت می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14582
  • 934 بازدید