• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

۵۶۹ قربانی در تصادفات جاده ای کرمانشاه

  • کد خبر : 2501
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
۵۶۹ قربانی در تصادفات جاده ای کرمانشاه

به گزارش ” پاتاق نیوز “ هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه بر برنامه‌ریزی درست و مدون در راستای کاهش ۱۰ درصدی تلفات جاده‌ای در سال جاری تاکید کرد. بازوند تعداد کشته شدگان تصادفات استان طی سال گذشته را ۵۶۹ نفر اعلام و بیان کرد: تلفات جاده‌ای نسبت به سال ۹۵ بیشتر […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه بر برنامه‌ریزی درست و مدون در راستای کاهش ۱۰ درصدی تلفات جاده‌ای در سال جاری تاکید کرد.
بازوند تعداد کشته شدگان تصادفات استان طی سال گذشته را ۵۶۹ نفر اعلام و بیان کرد: تلفات جاده‌ای نسبت به سال ۹۵ بیشتر شده است که قابل قبول نیست.
وی با اشاره به رشد تلفات جاده‌ای در سال گذشته که رقم ۱۵.۶ درصدی را نشان می‌دهد، گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی باید به صورت هدفمند این آمار را تا پایان سال به ۱۰ درصد کاهش دهند.
بازوند بر تهیه و اجرایی کردن برنامه‌های علمی و راهبردی به منظور کاهش تلفات جاده‌ای تاکید کرد و گفت: براساس آمار پزشکی قانونی، تصادفات در محور‌های استان در چهارماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته
پنج درصد بیشتر شده است.
این مقام ارشد اجرایی استان کرمانشاه افزایش ماشین‌های نامحسوس پلیس، شناسایی نقاط حادثه‌خیز استان را از جمله عوامل مهم در کاهش تلفات جاده‌ای دانست.
بازوند ادامه داد: قرار است اداره راه‌شهرسازی تا پایان مردادماه برنامه هدفمند خود را در راستای کاهش تصادف و تلفات جاده‌ای تدوین و ارائه کند.
به گفته بازوند آمار‌ها نشان می‌دهد، علت عمده تصادفات در محور‌های موصلاتی استان رعایت نکردن سرعت مجاز است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2501
  • 337 بازدید

برچسب ها