• امروز : پنج شنبه - ۱۴ اسفند - ۱۳۹۹
  • برابر با : 21 - رجب - 1442
  • برابر با : Thursday - 4 March - 2021

۵ هزار واحد مسکونی غیرمجاز در بستر رودخانه‌های کرمانشاه ساخته شده است

  • کد خبر : 6380
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۲۶
۵ هزار واحد مسکونی غیرمجاز در بستر رودخانه‌های کرمانشاه ساخته شده است

به گزارش پاتاق نیوز،  مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه امروز درستاد بازسازی استان کرمانشاه گفت: حریم رودخانه‌ها در محدوده قانونی شهر کرمانشاه باید تعریف شود و شهرداری با هماهنگی آب منطقه‌ای با نصب علائم و موانع ثابت، اقدام به مشخص کردن محدوده دقیق رودخانه‌ها کند. در این جلسه مهرداد سالاری با انتقاد از […]

به گزارش پاتاق نیوز،  مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه امروز درستاد بازسازی استان کرمانشاه گفت: حریم رودخانه‌ها در محدوده قانونی شهر کرمانشاه باید تعریف شود و شهرداری با هماهنگی آب منطقه‌ای با نصب علائم و موانع ثابت، اقدام به مشخص کردن محدوده دقیق رودخانه‌ها کند.
در این جلسه مهرداد سالاری با انتقاد از شهرداری کرمانشاه و آب منطقه‌ای در خصوص اجازه ساخت و ساز در حریم رودخانه‌ها افزود: ۵ هزار واحد مسکونی غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه‌های استان ساخته شده است.
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه با اشاره به حدود ۱۶۰ واحد مسکونی که در حریم رودخانه قره‌سو در محله کرناچی ساخته شده، تصریح کرد: باید مشخص شود چه تعداد از این واحد‌ها مجوز ساخت دارند و چه تعداد بدون مجوز ساخته شده‌اند؛ چون هر کدام از این دو دسته برخورد متناسب با خود را می‌طلبد و یک محل جدید برای احداث واحد‌های آنان باید در نظر گرفته شود.
سالاری بیان کرد: علت بخش اعظم پس‌زدگی‌آب و ابگرفتگی در محله کرناچی در جریان سیل اخیر به خاطر پل فلزی کمربندی غربی بود و باید شهرداری کتبا اعلام کند چرا نتوانسته است این پل را تخریب کند و همچنین باید برنامه شهرداری برای تخریب این پل اعلام شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6380
  • 155 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه