• امروز : دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 19 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Monday - 25 October - 2021
فردا با حضور معاون وزیر کشور:

۶ طرح بزرگ شهرداری کرمانشاه افتتاح می‌شود

  • کد خبر : 17793
  • ۰۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۸
۶ طرح بزرگ شهرداری کرمانشاه افتتاح می‌شود
کرمانشاه - شهردار کرمانشاه گفت: فردا پنج شنبه ۱۰ تیر ماه ۶ طرح بزرگ عمرانی، تفریحی و گردشگری شهرداری کرمانشاه افتتاح می‌شود.

به گزارش پاتاق نیوز، دکتر سعید طلوعی اظهار داشت: ۶ طرح بزرگ در روز پنجشنبه (دهم تیرماه) در شهر کرمانشاه افتتاح می‌شود که مهمترین این پروژه‌ها تقاطع شهید سلیمانی است.

وی افزود: برای اجرای کامل تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی، طی ۱۹ ماه ۱۸۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

شهردار کرمانشاه، شیوع بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی را از دلایلی نام برد که موجب تاخیر سه ماهه در بهره برداری از این پروژه شده است.

طلوعی با بیان اینکه روزانه حدود ۶۰۰ نفر در این پروژه مشغول به کارند گفت: با احداث این طرح، معضل ترافیک حل و چشم انداز شهری مناسبی از نظر منظر شهری ایجاد شده است.

بانوان در کرمانشاه صاحب پارک می‌شوند

وی در ادامه افتتاح پارک بانوان را یکی دیگر از ۶ طرح مورد بهره برداری در کرمانشاه عنوان و تصریح کرد: برای افتتاح این طرح در فضایی به مساحت یک هکتار، اعتباری حدود ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

شهردار کرمانشاه بیان کرد: این پارک مجهز به فضاهایی همچون مسیر دوچرخه، جاده تندرستی، مکان‌های ورزشی و فضای بازی کودکان است.

بهره برداری از ۴ طرح رفاهی و تفریحی دیگر در کرمانشاه

طلوعی به افتتاح خیابان غذا در سراب قنبر نیز کرمانشاه اشاره کرد و گفت: این مکان یک مسیر گردشگری است که به شهروندان این امکان را می دهد تا در هنگام گردش و پیاده روی از امکانات رفاهی دیگر هم بهره مند شوند.

وی بهره برداری از مسیر دوچرخه واقع در بلوار طاق بستان به طول ۱۵۰۰ متر را از طرح های دیگر آماده بهره برداری عنوان و تأکید کرد: در این طرح همشهریان امکان استفاده از دوچرخه را با ارائه کارت شناسایی خواهند داشت.

شهردار کرمانشاه افتتاح مرکز گردشگری در امور پارکها واقع در تاق بستان و مرکز گردشگری تفریحی در پارک شاهد را از دیگر طرح‌هایی عنوان کرد که روز پنجشنبه به بهره برداری می رسند.

اجرای تله کابین کرمانشاه با سرمایه گذار جدید پیش خواهد رفت

وی در ادامه اشاره‌ای هم به احداث تله کابین کرمانشاه داشت و گفت: سرمایه گذار قبلی نتوانست به تعهدات خود عمل کند، اما کار‌ها به سرمایه گذار جدید واگذار و پیش خواهد رفت.

طلوعی در پایان خاطرنشان کرد: تعیین نرخ ورودی پارکینگ با شهرداری است و در برخی جاها خودسرانه و بدون اطلاع شهرداری عمل می شود که این موضوع هم پیگیری خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17793
  • 52 بازدید