• امروز : شنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Saturday - 29 January - 2022

۷۲ میلیارد ریال اموال سرقتی کشف شد

  • کد خبر : 5211
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
۷۲ میلیارد ریال اموال سرقتی کشف شد

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “منوچهر امان اللهی” فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر اظهار داشت:پس از وقوع چندیت فقره سرقت در شهر کرمانشاه و با توجه به حساسیت کار، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی افزود: ماموران در بررسی‌های انجام شده و با استفاده از شگرد‌های پلیسی […]

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “منوچهر امان اللهی” فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر اظهار داشت:پس از وقوع چندیت فقره سرقت در شهر کرمانشاه و با توجه به حساسیت کار، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران در بررسی‌های انجام شده و با استفاده از شگرد‌های پلیسی توانستند ۸ باند بزرگ سرقت را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی ۳۶ نفر از اعضای آن‌ها را در عملیات‌های مختلف دستگیر کنند.
سردار امان اللهی تصریح کرد: اعضای این باند‌ها در بازجویی‌های بعمل آمده به ۱۳۲ فقره سرقت از منزل، مغازه، خودرو و … در سطح شهر کرمانشاه اعتراف کردند.
رئیس پلیس کرمانشاه ارزش اموال سرقتی کشف شده طبق نظر کارشناسان را ۷۲ میلیارد ریال عنوان کرد.
وی تصریح کرد: اصلی‌ترین محموله کشف شده از یکی از باند‌های سرقت، ۲۵ تن شمش مسی بود که در این رابطه ۳ نفر سارق به همراه ۲ نفر مالخر دستگیر شدند.
سردار امان اللهی همچنین ارزش شمش‌های مسی کشف شده طبق نظر کارشناسان را حدود ۲ میلیارد ریال عنوان کرد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین با اشاره به معرفی ۳۶ سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم، از تلاش پلیس برای دستگیری سایر عوامل احتمالی مرتبط با سرقت‌های انجام شده خبر داد.
وی همچنین با اشاره به نزدیک بودن ایام نوروز و احتمال افزایش سرقت ها، از شهروندان خواست با رعایت نکات ایمنی و توصیه‌های پلیسی امکان سوء استفاده از سارقان را بگیرند.
سردار امان اللهی در پایان با بیان اینکه بسیاری از سرقت‌ها به خاطر غفلت و بی توجهی مالباختگان صورت می‌گیرد، گفت: نصب سیستم‌های ایمنی در مغازه، منزل و روی خودرو می‌تواند تا حد زیادی از بروز سرقت پیشگیری کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5211
  • 344 بازدید

برچسب ها