• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه خبرداد:

۸۳ پروژه در ایام فجر در کرمانشاه راه اندازی و به بهره برداری رسیده است

  • کد خبر : 16192
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷
۸۳ پروژه در ایام فجر در کرمانشاه راه اندازی و به بهره برداری رسیده است
پنج طرح صنعتی با اشتغالزایی ۳۰۰ نفر با حضور «عباس قبادی» معاون داخلی بازرگانی وزیر صنعت، معدن، تجارت و مسوولان استانی روز سه‌شنبه ۲۱ بهمن در شهرک‌های صنعتی بیستون و فرامان کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پاتاق نیوز، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه در حاشیه افتتاح طرح توسعه صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: در ایام الله فجر در سطح استان ۸۳ واحد تولیدی، صنعتی، با هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی هزار و ۵۰۰ نفر افتتاح یا دوباره احیا شده است.

«محسن دارابی» یکی از مهم ترین سیاست های وزارت صنعت، معدن، تجارت را راه اندازی مجدد واحدهای راکد اعلام کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۹ جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تشکیل شده و در این مدت توانسته ایم تا دی ماه، ۴۹ پروژه راکد صنعتی و معدنی را دوباره در استان احیا کنیم.

وی به راه اندازی کارخانه قوطی سازی بنیاد مستضعفان با ۲ هزار میلیارد تومان بعد از ۱۰ سال اشاره کرد و گفت: با راه اندازی این کارخانه برای ۵۰۰ نفر در استان فرصت شغلی ایجاد شد.

دارابی همچنین به راه اندازی مجدد بخشی از کارخانه اسیدسیتریک کرمانشاه بعد از ۱۰ سال اشاره کرد و گفت: این کارخانه دومین کارخانه اسیدسیتریک کشور است که بعد از بهره برداری کامل بخش بسیار زیادی از نیاز کشور را تامین خواهد کرد.

او همچنین به طرح توسعه شرکت صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه (کارتن غرب) با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان اشاره کرد و افزود: با توسعه این شرکت حدود ۴۰ درصد از نیاز کشور به انواع کارتن های بسته بندی تامین خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16192
  • 108 بازدید