• امروز : یکشنبه - ۱۲ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 4 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Sunday - 3 July - 2022

۸ اکیپ نظارتی بازار شب یلدا را رصد می‌کنند

  • کد خبر : 3852
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
۸ اکیپ نظارتی بازار شب یلدا را رصد می‌کنند

به گزارش پاتاق نیوز،امین پهلوانی اظهار داشت: قیمت‌گذاری‌ها توسط کمیسیون نظارت بر قیمت‌ها انجام و بازرسی‌ها نیز بر اساس این قیمت‌گذاری‌های جدید انجام می شود. وی با اشاره به اینکه قیمت‌گذاری در تهران انجام می شود، افزود: منشا اصلی افزایش قیمت در تهران است وقیمت‌گذاری در سطح شهرستان ها انجام نمی شود. رئیس بازرسی اتاق […]

به گزارش پاتاق نیوز،امین پهلوانی اظهار داشت: قیمت‌گذاری‌ها توسط کمیسیون نظارت بر قیمت‌ها انجام و بازرسی‌ها نیز بر اساس این قیمت‌گذاری‌های جدید انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه قیمت‌گذاری در تهران انجام می شود، افزود: منشا اصلی افزایش قیمت در تهران است وقیمت‌گذاری در سطح شهرستان ها انجام نمی شود.
رئیس بازرسی اتاق اصناف کرمانشاه گفت: واحدهای صنفی افزایش قیمت را به افزایش قیمت مولدهای انرژی نسبت می دهند و در نهایت آن را به افزایش قیمت دلار و یورو ختم می کنند.
وی درباره رصد بازارشب یلدا گفت: هشت اکیپ ازسوی اتاق اصناف بازار یلدا را در کرمانشاه رصد می کند که از این تعداد سه اکیپ گشت خودرویی و دواکیپ نیز به صورت گشت موتوری به مدت یک هفته بازار شب یلدا را کنترل خواهند کرد.
پهلوانی خواستار خرید مردم از نمایشگاه بین المللی ویژه شب یلدا شد و بیان کرد: مردم می‌توانند مایحتاج مورد نیاز خود را از نمایشگاهی که به مناسبت شب یلدا در کرمانشاه برپا خواهد شد خریداری کنند.
وی افزود: به منظور نظارت ویژه بر بازار ومقابله با سو استفاده سودجویان با تمام توان نظارت های خود را بر سطح بازار اعمال خواهیم کرد

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3852
  • 414 بازدید

برچسب ها