• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

۹۰ زندانی جرائم غیر عمد آزاد شدند

  • کد خبر : 9612
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۷:۵۸
۹۰ زندانی جرائم غیر عمد آزاد شدند

به گزارش پاتاق نیوز، به همت خیرین استان زمینه زمینه آزادی۹۰ نفر از زندانیان زندان مرکزی کرمانشاه فراهم شد. در مراسمی که در زندان مرکزی کرمانشاه برگزار شد زمینه آزادی تعداد  ۹۰ نفر از زندانیان جرائم مالی و  غیر عمد‌ی  با همت هیئت مدیره شرکت پخش و پالایش کرمانشاه و خیرین فراهم شد که ۶۰ نفردر این […]

به گزارش پاتاق نیوز، به همت خیرین استان زمینه زمینه آزادی۹۰ نفر از زندانیان زندان مرکزی کرمانشاه فراهم شد.
در مراسمی که در زندان مرکزی کرمانشاه برگزار شد زمینه آزادی تعداد  ۹۰ نفر از زندانیان جرائم مالی و  غیر عمد‌ی  با همت هیئت مدیره شرکت پخش و پالایش کرمانشاه و خیرین فراهم شد که ۶۰ نفردر این روز آزاد شدند 
در ابتدای این مراسم منصور بیگلری مدیرکل زندان‌های استان با تبیین سیاست‌های قوه قضاییه در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان ها، زندانبانی اسلامی را یکی از دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست که نگاه به زندان و زندانی در آن توأم با کرامت و رأفت اسلامی است.
مدیرکل زندان‌های استان اظهار داشت: در زندانبانی اسلامی هدف از مجازات فرد مجرم اصلاح و تربیت او و حفظ نظم عمومی جامعه است.
در ادامه این مراسم آیت الله علما نماینده، ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه هم با ایراد سخنانی؛ با تأکید بر تعالیم اسلامی هدف از زندان و اجرای مجازات را آرامش و آسایش افراد جامعه و التیام درد و رنج ناشی از جرم دانست.
امام جمعه کرمانشاه با بیان این مطلب که زندانیان بایداز این فرصت استفاده و برای خودسازی و تزکیه نفس خویش تلاش کنند، همگان را به تقوی الهی توصیه نمود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9612
  • 214 بازدید

برچسب ها