• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

۹۹ درصد جایگاه‌های سوخت استان کرمانشاه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند

  • کد خبر : 12235
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
۹۹ درصد جایگاه‌های سوخت استان کرمانشاه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی استان کرمانشاه با اشاره به همکاری جایگاه‌داران از زمان شیوع کرونا گفت: ۹۹ درصد جایگاه‌های سوخت استان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند. فریدون یاسمی اظهار داشت: در مجموع در استان کرمانشاه بیش از ۱۱۰ جایگاه عرضه بنزین و نفت گاز، ۷۵ جایگاه عرضه CNG و بیش […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی استان کرمانشاه با اشاره به همکاری جایگاه‌داران از زمان شیوع کرونا گفت: ۹۹ درصد جایگاه‌های سوخت استان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

فریدون یاسمی اظهار داشت: در مجموع در استان کرمانشاه بیش از ۱۱۰ جایگاه عرضه بنزین و نفت گاز، ۷۵ جایگاه عرضه CNG و بیش از ۴۴۰ فروشندگی روستایی در استان وجود دارد و ۶ شرکت نیز توزیع گاز مایع را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه ۹۹ درصد جایگاه‌های سوخت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند عنوان کرد: با توجه به اینکه جایگاه سوخت بخش خصوصی محسوب می‌شود ملزومات بهداشتی برای مقابله با کرونا باید توسط جایگاه‌داران تهیه شود و شرکت توزیع تنها وظیفه نظارت را بر عهده دارد.

یاسمی گفت: نفت گاز یا گازوییل در دو بخش حمل و نقل و واحدهای تولیدی و مالکان ادوات کشاورزی توزیع می‌شود که بخش حمل و نقل با استفاده از کارت سوخت سهمیه خود را دریافت می‌کنند اما واحدهای تولیدی با مراجعه و ثبت‌نام در سامانه صدف یا تجارت آسان سابق در نهایت سوخت خود را دریافت می‌کنند.

وی گفت: براساس قانون شرکت ملی پخش اجازه دخالت در حقوق پرداختی به کارگران جایگاه‌های سوخت را ندارد اما باید هر ماه فیش پرداخت حق بیمه کارگران از طرف جایگاه‌دار به شرکت ملی پخش تحویل داده شود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی کرمانشاه با اشاره به اینکه کرایه کامیون‌های حمل سوخت از کامیون‌های حمل بار کمتر است عنوان کرد: امسال کرایه حمل سوخت ۳۰ درصد افزایش یافت و تلاش می‌شود چند درصد دیگر به صورت سراسری افزایش یابد.

یاسمی افزود: نمی‌توان گفت کم‌فروشی بنزین به هیچ عنوان وجود ندارد اما به صورت گسترده مشاهده نشده و عرضه سوخت در جایگاه‌ها به صورت مستمر رصد می‌شود و چنانچه تخلفی وجود داشته باشد جریمه و به کمیته تخلفات ارجاع داده می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12235
  • 112 بازدید

برچسب ها